Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy kutyának...

Szerintetek egy kutyának "hülye" név a Hajni?

Figyelt kérdés
:D

2014. márc. 20. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekes:) Amúgy Rori pl mint Aurora? Vagy Zora?:):):) Asszem, azok is hajnalok, és kicsit jobban passzolnának kutyához:)
2014. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi előző kutyánk Rebeka volt. Szerintem a Hajni is tökéletes név. :)
2014. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rebeka?:)Mint az Uhrin Benedekes dalban:) Az jó:):) <3<3 (1.válaszoló voltam újra:$:))
2014. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kutyus?
2014. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az en kutyamat Mozgolepcsonek hivjak.
2014. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de az enyémet Saidnak hívják, anyámék halott tacskója Zokni volt és az új moszkvai kutyájukat kvázi utánam nevezték el Szofinak... Szóval a Hajni teljesen jó :D
2014. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Még régebben ültem a halál nyugodt kutyámmal a rendelőben, amikor a velünk szemben ülő vizsla remegett, nyüszögött, hisztizett, vergődött. A gazdája többszöri csitítására sem hagyta abba, amikor rászólt: Zsófi, azonnal fejezd be! Az a kutya is élve ment be, és élve is fog kijönni, hiába hisztizel!


Én ott fordultam le a székről a röhögéstől. Szerintem vicces lenne, ha ordítanál az utcán, hogy Hajni! Hajnika! és egy kutya jönne;) Az már más kérdés, hogy ha én is Hajni lennék, lehet, hogy nyakon vágnálak;)

2014. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én furi állatnevek listámon a dobogósok:

1: Bendegúz (első cicám)

2: Boldizsár (második cicám)

3: Puppi (húgom kutyája)

Persze előfordul, hogy időnként normális neveket is kapnak az állataim :D, de szerintem édesmindegy, az a lényeg, hogy minden igényét kielégítse, és szeresse a gazdája, a fajtársai úgysem fogják cikizni miatta, a többi gazda véleménye meg nem érdekel, mert nagyon figyelmes állattartónak tartom magam, és ezt nem abban mérik, hogy hogy nevezem el őket.

2014. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mozgólépcső xD Egyébként egy tündéri kis fekete keverék szőrcsomó, még nincs neve, pici kutya :D
2014. márc. 20. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye állatneveket mindig lehet találni és ebben a mi családunk is élen jár: pl párom 2 cicája János és Juliska volt.

Úgyhogy nevezd, ahogy szeretnéd, az a lényeg, hogy neked jó legyen. Az én dobimnak , sőt anno a spancimnak is meghagytam a tk-s nevét, ennek örömére a dobim idegeneknek Osha helyett rendszeresen Auchan, a spánielem meg Fleur helyett flört, fő meg föl volt...

2014. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!