Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme fölszedni a...

Van értelme fölszedni a kutyagumit?

Figyelt kérdés
Miért szedjem föl a kutyagumit, ha mindig belelépek a többibe??????
2009. dec. 16. 11:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Az okosabbja a jó példán (is) tanul
2009. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
van értelme .
2009. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van értelme. Megtiszteled vele a többi embert, hogy nem hagyod ott a kutyád maradékát, nehogy más belelépjen.
2009. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyi értelme talán van,hogy annyival kevesebb a szar.Egyébként sajnos nem sok.

Fúúúú de utálom amikor kakil a kutyám és az emberek meg néznek,hogy vajon felszedem-e.Hát felszedem:P És tök büszke vagyok olyankor:)

2009. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Manapság már erre is büszke valaki? Felszedni a normális, ennyi.
2009. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt :( Én mindig összeszedem 2 kutya után és ha látom h valaki otthagyná megszoktam kérdezni, adjak-e zacskót :D ilyenkor általában elszégyellik magukat és összeszedik...
2009. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig felszedem...ez jó, ha más nem szedi fel "adjak-e zacskót" :D

Ezt majd én is használom :D

2009. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
13:53-as! Igen lehet ilyenre is büszkének lennünk,mert jó példa van mutatva.
2009. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nya örülök, hogy van értelme.

Amúgy én is fölszedem ám, csak nem zokszó nélkül,mert az utóbbi két napom azzal telt, hogy séta után feljőve sikáltam a cipőmről a szart, és ilyenkor valahogy nem jut eszembe büszkének lenni magamra. Valahogy nem az jár a fejemben, hogy hmmm milyen jó ma kevesebb lett a kutyagumi az utcákon, mert cipővel, zacskóval fölszedtem, és még jó példát is mutattam.


Ha legalább szerencsét hozna!!!

2009. dec. 16. 18:14
 20/21 anonim ***** válasza:
Értelme van, mert egy korrekt dolog, és alapelvárás,egy kutyatartótól. Minek kerülgessem én más kutyájának a mocskos segggyümölcsét. több tízezres kárt tehet az emberben,tönkrevágja a cipőt. Én sosem tartanék állatot,mert undorodom az ilyen dolgoktól. Betegesen undorodom mindenféle szartól, és még bottal sem piszkálnám meg a kutyaürüléket,nem hogy megfogjam zsebkendővel,még zacskóval sem. Szerintem összehánynám a járdát. Jó gyomor kell az ilyenhez,meg erős idegzet. Multkor láttam egy fickót, hatalmas vastagot szart a farkaskutyája, mint egy orrszarvű kb. végignéztem,hogy marja fel a betonról,hát nem kicsit rázott ki a hideg a látványtól. Én sose tudnék állatot tartani. De olyannal sem szivesen fogok kezet,aki nagy állatbarát.
2010. szept. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!