Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador gazdik tudnátok...

Labrador gazdik tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy két és fél hónapos labrador kiskutyánk. Több infót olvastam már arról, hogy hányszor kell etetni. Jelenleg háromszor kap enni, pillanatok alatt behabzsolja és aztán követeli még. Kb 250 ml csészényi száraztápot kap konzervvel keverve egy evésre.

Ez lehet, hogy kevés? Eddig ennyire kicsi kutyánk még sosem volt, ezért elég bizonytalan vagyok az evési adagokat illetően.

Minden segítséget nagyon köszönök.


2014. márc. 21. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A labi tipikusan az a kutya aminek semmi nem elég, ha az egész csomagot elé ennéd, akkor annyit enne.

A száraztápok csomagolásán rajta van milyen korban mennyit. (legalábbis a jó minőségű tápokon)

Azt tartsd be, mert ha túleteted könnyen elhízik.

2014. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A tápos zsákon nézd meg az etetési útmutatót, utána majd látod, hogy hogyan fejlődik. Inkább picit legyen vékonyabb, hogy ne terhelje a plusz súly az ízületeit. Szerintem ne keverd neki konzervvel, max. öntsd le egy kis langyos vízzel, mert aztán magába lehet, hogy nem fogja megenni a szárazat. Mi is így jártunk :S :) Egyébként nem baj, ha követeli még, de attól nem kell neki adni :)))
2014. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget, igen megnéztem, hogy mennyit kell neki adni. Azt írja, hogy a napi adag 2 1/2-5 1/2

Én hármat adok neki. Akkor nem csinálom rosszul. Meg fogadom a tanácsot és nem fogom konzervvel keverni.

2014. márc. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!