Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyabarát szálláshelyet...

Kutyabarát szálláshelyet keresek. Tudnátok ajánlani valami igazán jót?

Figyelt kérdés

Természetesen már végigböngésztem minden oldalt, amit a megfelelő keresőszavak alapján találtam, viszont olyan hely érdekelne leginkább, amit személyes tapasztalatok alapján ajánlanátok. Mivel egy felnőtt bernáthegyiről van szó, ezért kemping, vagy apartman, esetleg magánház felelne meg leginkább. Mindegy, hogy az ország mely részén, szívesen megyünk vízpartra, vagy hegyek közé is akár. A legfőbb elvárásunk, hogy a szálláshely tulajdonosa, üzemeltetője valóban nyitott legyen kutya fogadására, esetleg (nem kizáró tényező) kifejezetten kutyabarát kialakítás, plusz szolgáltatás várja a kutyával érkezőket (gondolok itt pl. kennel, vagy üdvözlő falat biztosítására stb.) Az internet alapján eddig két hely esélyes, de jó lenne egyéb tapasztalatokat is hallani/olvasni.

Előre is köszönöm.



2014. márc. 25. 10:25
 1/4 sippara ***** válasza:
Tavirózsa kemping :) tavaly voltunk három kutyával, idén megyünk hattal, vagy többel, mindenki normális, a tulaj jucijai ott lazulnak a büfénél, külön kiskutyás-nagykutyás strand, tűzrakóhely, kis apartmanok :) nem egy ötcsillagos szálloda, és CSAK autóval érdemes menni (a vonattól a tűző napon sétálni nem nyerő :D), de mi imádtuk :)
2014. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is működőképes, hogy először eldöntöd, hová szeretnél utazni és az ottani szálláshelyek honlapjait átnézed vagy felhívod őket. A legtöbb helyre már lehet vinni kutyát. Mi a Bükkben, Mátrában voltunk, magánháznál, 4*-os wellnesshotelben egyaránt, két kutyával. Nekünk nem voltak olyan elvárásaink, hogy üdvözlőfalatot kapjon a kutya, stb, de a személyzet nagyon kedves volt, a hotel körüli parkba lehetett vinni a kutyákat wc-re, használhattuk a liftet, szóval minden problémamentesen zajlott.
2014. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló!

Köszönöm szépen a tippet, ráakadtam már erre a szálláshelyre és nekem is szimpatikusnak tűnt. Azt nem írtam, hogy Pesten lakunk, így Délegyháza szinte napi program nekünk :) Mindenesetre köszönöm és ha ilyen jó tapasztalataitok vannak, ajánlani fogom kutyás ismerőseinknek.


Kedves Második válaszoló! Ahogy mondtam, teljesen mindegy, hogy hova megyünk (kivéve Pest és környéke). Azt is írtam, hogy már kb. ezer oldalt végigböngésztem, amelyek közül sok szimpatikus volt, csak korábbi tapasztalat alapján a kutyabarát fogalom nem mindig tükrözi hűen a szállásadó valódi hozzáállását. Ezért várok itt személyes tapasztalatokat egy-egy helyről. Nem elvárásunk az üdvözlőfalat, sőt. Csak ha egy helyen ilyen van, akkor szinte 100%-ig biztosak lehetünk abban, hogy jó szívvel fogják várni a nem kis termetű kedvencünket is. Alkalmazkodni nekünk kell és nem a "nemkutyásoknak", így szeretnék úgymond biztosra menni és egy valóban kutyabarát szálláshelyre bukkanni.

2014. márc. 25. 13:21
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Mennyien lennétek?

A Bakonyban tudok kulcsosházat és jurtát kiadót,

sütési-főzési, kirándulási lehetőségekkel, a Balatontól 30km-re, de nekem is van 2 kutyám, nem tudom mennyire férnének össze.

Több infó: romaifurovendeghaz@gmail.com

2014. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!