Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyád miben és hol alszik?

Kinti kutyád miben és hol alszik?

Figyelt kérdés
most azon gondolkodom hogy miben altassam,mert pl. elég hamar összepiszkolják a ruhát amit alá teszek, és gyakran kell cserélnem, a régit mindig kidobom, de mindig a régi nem jó ruháinkat teszem alá, volt már hogy em volt ruha ami nekünk nem kelett volna és akkor is alá tettem olyat ami pl. nekünk kelett volna, de nem volt amás a helye vizes volt mert vizesen belefeküdt esett az eső. ők melléképületben vannak, van nekik kutyakosaruk, vagyis macskakosár a kicsiknek mert 4 spiccem van, és macskakosáarat szeretik ilyen fonott kosárka. nem tudom hogy jobb lenne a széna vagy szalma?????
2009. dec. 17. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A szalma túl kemény, inkább szénát használj.
2009. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szigetelt házban alszanak, téglákon áll hogy ne érjen a földre és alatta beton van. Belül forgács vagy széna.
2009. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és a bolhák nem telepednek meg benne ugye?nem úgy mint a ruhában?
2009. dec. 17. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
A teraszon alszik a házában, egy óriási párna van benne meg egy szőnyeg. Ez teljesen jó neki. A bolhák ellen pedig lehet kapni bolhanyakörvet. A széna meg a szalma beleragadhat a nagy szőrükbe, én nem használnám.
2009. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a bolhanyakörvet most is használom de semmi....
2009. dec. 17. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Az enyémnek szigetelt háza van és vagy 5 vastag pulóver alatta + raktunk fel neki az ajtajára szőnyeget (csak mindig leszedi) XD


Én a szalmát nem ajánlanám. A régi kutyusom (hosszú szőrű német juhász volt) azon aludt és atkás lett a szalma attól pedig rengeteg kiütése lett, meg kihullott a szőre stb. Mondjuk lehet, hogy ez csak vele fordult elő, mert allergiás lett vagy ilyesmi, de nekem ezzel nincs jó tapasztalatom...

2009. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek háza van: Raklapon áll, tetején zsindely. Beül van egy hőszigetelő fólia réteg, és azon vastag padlószőnyeg végig mindenhol belül beszögelve. Volt neki takarója is, de mindig felgyűrte, vagy kivitte a lábával, ahogy kiment az ólból.
2009. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy melléképületben, szénabálák közt.

Ha szalmában v. szénában altatod, értelem szerűen azt is cserélni kell, az élősködők elszaporodásának elkerülése végett.

Mondanám ezt, ha egy átlag kutyáról lenne szó. De spiccnek...? Az nem az a kis felfújt-habcsók társasági kutya? Annak szénában aludni... Nem is tudom...

Élősködők ellen jó amúgy az Insecticide spray, max. 2 havonta be kell fújni a helyüket.(nem őket, arra én spot-on-t használok, a márka majdnem mindegy)

2009. dec. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
attól hogy spicc, még az a lényeg hogy kényelmes legyen és jó. nem az hogy illik e bele .
2009. dec. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!