Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyád veled alszik?

Kutyád veled alszik?

Figyelt kérdés
a pitem mindig könyörög, de nem merem, mert félek, a fejemre nő
2010. nov. 24. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
a macska igen, a kutya meg az ágy mellett a saját helyén. szerintem ne engedd be az ágyadba, legyen meg a saját kis ágya. mennyi idős a pit és milyen színű?:)
2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

A mi staffink velünk alszik :)

Bár ezt a kutyatratás előtt mindig is elítéltem, de nem is olyan rossz dolog.

Bár jobban örülnék, ha az ágy mellett a földön aludna.

Éjjel van, hogy arrébb kell rakni, mert nem férünk el tőle... :D

2010. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Még mit nem?
2010. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Puli, még jó hogy nem :D
2010. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Állatszerető, állatbarát, kutyatartó vagyok, de azt nem tartom normálisnak, hogy a kutyám egy ágyban aludjon velem. A kutya hű társunk, de tudni kell, hogy hol a határ. (És ez nemcsak a "pit"-re vonatkozik.)
2010. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Most nem azért de abszolút nem jó dolog...több okból kifolyólag is.Pl ha a pároddal szeretkeztek akkor abban az ágyban ahol a kutya (ami sztem amúgyse házba való) alszik?Hát ...szeretem az állatokat a kutyákat meg főleg nekem is van 3 köztük egy yorki de soha nem engedem meg neki az ágyon alvást...csak kutya még ha tiszta is...
2010. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
én nem a tisztaság miatt mondtam, hogy nem alszik velem, egy rendesen karbantartott, ápolt kutya teljesen tiszta. sajnálatos, hogy manapság az emberek mennyire sterilen élnek. bacilusfóbia.
2010. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se az ágyon alszanak a kutyák. Három van egy szobában. Mindenkinek külön szivacsa van. Én is összecsukható szivacson alszok, ám arra egyik se jön át.

Tulajdonképpen egy szeinten alszok velük, de nem szoktak próbálkozni.

Nagyon sok koszt, szőrt visznek fel a pokrócukra a tappancsaikkal. Ezt mind az ágyamba hordanák....

Pedig naponta takarítok.

2010. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nálunk ölebek vannak, a kisebbik mindig bekéretőzött az ágyba de egy idő után a helyére ment. Mondjuk nekünk elég nagy az ágyunk és nem zavart, de egy nagyobb testű kutya biztos zavarna. De azt tudnod kell ha egyszer felengeded sosem lesz vége a kunyerálásnak:)
2010. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem mert nem férnének be az ágyámba ,egy argentindog,egy német dog,és egy a rotikám,ők velem laknak most,őrző védő hadtest,csak a macsek szokott lábamnál befészkelni... Amúgy van még vidéken egy goldenem,egy komodorom,egy belga juhász és egy kaukázusi...Meg volt egy rendőrségi dobberman,de ő elpusztult már,idős volt...Nagy kutya fan vagyok,szabidőmben kutyákkal foglalkozom,imádom őket...Olyan hálásak és hűségesek...
2010. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!