Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nemetjuhasz kiskutyam kezd...

A nemetjuhasz kiskutyam kezd agresszivan viselkedni idegen emberekkelel. Hogyan tanithatom meg neki, hogy fogadja el az idegen embereket?

Figyelt kérdés

ket 4 honapos lany nemetjuhasz kiskutyusom van, 4. hetesen hoztam el oket, es egy nagy kerteshaz udvaran szabadon tartom oket. nehany dolgot mar tudnak ( ul, fekszik, marad..) de meg nagyon jatekosak es ossze-vissza szaladgalnak, es mert meg csak 4 honapoask nem eroltetem a tanulast.

Par napja mikor kinyitottuk a kaput (kiment egy auto az udvarrol) a kiskutyam kirohant, egy kis gyereket setaltato apa & anyahoz , agresszivan ugatta, es ugralt az anyara. Utanna menve es leszedtem az anyukarol. Tegnap egy 12 eves kislany jott hozzank, szerette volna megsimogatni, de ugyan ugy fogvicsoritva ugatta es ugralt ra, meg kapott volna a keze utan.

Miert ilyen kis agressziv mar 4 honaposan, mig a testvere egyalltalan nem, kis jatekos, vicces.



2014. márc. 26. 16:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem értessz a kutyákhoz jobb lenne suliba mennetek, ahol Te tanulnál első sorban. Ha erre abszolút nincs lehetőséged, akkor kezd el kihordani a kutyát sétálni. Tanuljon meg pórázon fegyelmezetten menni, érje minél több inger, találkozzon emberekkel, más állatokkal, szokja az autókat stb. Kezd külön a két kutyával, ha már mindkettővel bírsz utcán is csak akkor vidd őket együtt.
2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hierarchia felállítása sürgősen! Amíg nem te vagy a falkavezér, úgy érzi, hogy meg kell téged védeni az idegenektől.
2014. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!