Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzóhámnál fontos az a...

Súlyhúzóhámnál fontos az a rúd a hám végénél? Anélküli hám nem alkalmas pl. autógumi húzására? Kezdő Canicross hámnak jó egy sima hám is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 11:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én erre gondolok, hogy ez egy canicross hám:

[link]


és ez egy súlyhúzó hám:

[link]


Az én kutyám látszólag pont lesz.rja, hogy milyen hám van rajta:D, most a sima hám olyan, hogy a mellkasán is fut ugyan egy csík, de az pont tökmindegy, meg néha el is fordul oldalra, nem tudom, nem kényelmetlen-e neki, nem fogja-e kihorzsolni...


Az egyik kutyámon valahogy nem jó a hám elhelyezkedése, hiába jó elvileg méretben, mindig oldalra csúszik, a vállánál szoros bizonyos testhelyzetekben,... neki is lehet, hogy beszerzek majd egy rendes húzó hámot, de neki mondjuk nem látom, hogy nagy igénye lenne bármi ilyen jellegű munka...

2014. márc. 27. 14:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Amit én linkeltem olyan mint a felső hám, amit canicrossra irsz. Én megvagyok vele elégedve.:) Súlyhúzásban nem nagyon tudok tippet adni, meg abban sem, hogy hogy tanitsd meg a kutyust, mivel nekem huskym van igy nem igazán van evvel problémám, hogy előttem fusson meg húzzon, sőt....:D

De azért sok sikert!

2014. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én az érzékenynél "terápiás" céllal forszíroznám a dolgot, hogy kicsit megnőjön az arca.:D
2014. márc. 27. 18:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire megoldható, de nálunk bejött, hogy ketten megyünk futni és ha az egyikünk előrébb van, akkor a kutya is nagyobb kedvvel húz. Illetve szerintem lehet próbálkozni indulás előtt "bezsongatni", magas hangon beszélsz hozzá, paskolgatod az oldalát, ugrabugráltok kicsit, nálunk ezzel egész jól fel lehet pörgetni.
2014. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!