Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet rögzíteni a...

Mivel lehet rögzíteni a ketrecet az autóban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni a kutyánknak (kuvasz) egy szállítóketrecet.A kérdésem az lenne,hogy ezt az autóban hogyan lehet rögzíteni?Előre is köszönöm!
2014. márc. 29. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Gumipókkal esetleg?
2014. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
Ha benne ül egy kuvasz, nem hiszem hogy csúszkálna. Akkora hátul a hely? Nekünk két ketrec van benn, de ha az egyiket kiveszem, akkor sem mozog a másik.
2014. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igaz,az 55kg-jával nem hiszem,hogy nagyon mozogna.

Igazából csak azért kérdezem mivel a KRESZ-ben úgy van,hogy :"rendesen legyen rögzítve" Viszont ha "csak" berakom egy ketrecbe és a ketrec nincs rögzítve,akkor végülis ebbe is beleköthetnek nem?

2014. márc. 29. 19:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Belekötnek, mert egy nagyobb fékezésnél, kisebb koccanásnál bombaként fog a hátsó ülésről a fejednek csapódni a kutya.
2014. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell rögzíteni, mi se szoktuk. (33kg-s labradorunk van) Amúgy mi a csomagtartóba szoktuk rakni a ketrecet, mert ott nagy a hely, ott kettő nagy ketrec is elfér.És nem hiszem hogy mozogna a ketrec ha egy kuvasz van benne. :)
2014. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és van ilyen biztonsági öv kutyáknak.Ha ilyenbe van, akkor nem hiszem hogy beleköthetnek. (de nem tudom)

Meg hallottam olyanról hogy autóba válaszfal. :) Mármint hogy a hátsóülések és az első ülések között van egy valamiféle válaszfal. :)

2014. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Múltkor egy igazoltatásnál megdícsért a rendőr, hogy milyen rendes vagyok, hogy ketrec van hátul. Mondjuk azt nem látta, hogy a whippetem épp az anyósülés lábánál öklendezik. De egy szóval sem kérdezte még soha senki, hogy rögzítve vannak-e a ketrecek.
2014. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abba sem szólnak bele, ha lábnál vagy az ülésen utazik a kutya (legalábbis a határon nekünk sosem szóltak érte) és baleset esetén nem hiszem, hogy bármivel tudnál úgy rögzíteni egy 50 kg-os ketrecet, hogy az ne mozduljon el.
2014. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi méretre csináltattuk a kocsiba, és nem kell rögziteni, mert pont passzol. kérdés, hogy milyen az autó, és hova szeretnétek a ketrecet.
2014. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!