Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olcsón szállító boxot,...

Tudtok olcsón szállító boxot, vagy textil "ketrecet"? Vagy webes kutyaáruházakat?

Figyelt kérdés

Szeretnék ~60 cm marmagasságú kutyusomnak egy textil boxot...

(Már keresek a gugliban, csak hátha tudtok valami tuti tippet...)

11.000 forintnál drágább boxok már nem érdekelnek.



Előre is köszönöm a segítségeteket!


2012. aug. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de már 6 évvel ezelőtt amikor az én kutyámnak kerestünk, akkor sem lehetett ilyen nagyságút - mert min. 80*50es de inkább 90*60as kell -, nem fogsz kapni ennyiért. De sok sikert, hátha :o)
2012. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kocsis Misi válasza:

Szia én itt vettem ezt a fajta boxot, nagyon jó árban van és használható minőségű.

[link]

2012. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csakhogy ami neki kéne az min. ekkora:

[link]

2012. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen nagy?:O

nem baj, ha nem tudja kihúzni magát benne,inkább csak feküdjön... Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!:)

2012. aug. 28. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy 60x40esbe belepréselsz egy 60 centi marmagas kutyát, akkor gratulálok. Az én 50 centi marmagas borderem 70x40es boxban van és már sokan kérdezik h nem kicsi-e neki. A labradorom 60 centis, neki jó a 80x50es. És ezekben még nem tud felállni, sőt kinyújtottan ülni sem, egyszerűen csak fekszik benne.

De ha nem hiszel nekem akkor vedd meg nyugodtan, és majd meglátod.

2012. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy hozzávetőleges táblázat:

[link]

2012. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ó...:( hát, sajnos hinnem kell Neked...:(

b.sszus...

akkor bizony bajban vagyok.


köszönöm a válaszokat!


ha esetleg valaki tud eladó kennelről, amiben elfér a kutyám, nagyon megköszönném, ha szólna...

2012. aug. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!