Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám elijeszteni a...

Mivel tudnám elijeszteni a másik kutyát? Spré, duda vagy bot?

Figyelt kérdés
az én kutyám golden és folyton porázon van, Ma séta közben a honapban másodszor nekünk jött egy pásztorkutya és neki ugrott az kutyámnak.Szerencse hogy a párom fogta mert én biztos nem birtam volna megtartani. Kiabáltunk rá, megprobáltunk belerugni, hogolyoval dobáltuk hogy huzzon haza a másik, végül sikerült öket külön választani.Fogalmam sincs mit csináltam volt ha egyesül megyek sétáli. A multhonapban egy németjuhász jött nekük akkor is porázo volt a mienk és szerencsétlent uugy réngattuk hogy véletlenül se tudja mgharapi a másik. Az lenne a kérdeésem van valakinek ötlete hogy mivel tudnám elkergetni a másik kutyát ha nekük támad séta közben? Csak mert egyedül is szoktam sétáltatni a kutyámat és nem mondom ma a frász kerülgetett...
2009. dec. 17. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nemtudom én rendszerint ráüvöltök, vagy kilépek egy hatalmas csattanó hangal, hogy TÜNÉS. de volt, hogy ránkengedték a kutyát DIREKT. akkor én odébléptem és rendületlenül a szemébe néztem és húztam össze az orromon a bőrt h velem kezd ki öcsi.. ez ilyen 80kgos kutyánál lehetett XDDD

páromnak amikor elmeséltem, csak nevetett, hogy milyen bátor vagyok.. :$:D

14/L

2009. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!