Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá apukámat....

Hogyan vegyem rá apukámat. Hogy tarthassak kutyát? (lent)

Figyelt kérdés

a nyári szünet elején szeretnék,menhelyről hozni egy kutyát...már MINDENNEK utána néztem (nevelése,tápok,játékok stb.) már csak meg kéne valahogy győzni!mindig voltak macskáink,de egyszer még amikor én nem éltem volt farkas kutyánk is!

13/l



2014. márc. 30. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
barátnőim úgy vették rá a szüleiket, hogy mindenhova kutyás képeket ragasztottak a lakásban és persze foylton a kutyákról beszéltek :)
2014. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet! ;)
2014. márc. 30. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg bizonyítsd be, hogy milyen ügyes, okos vagy. Kezdetnek a kereső funkciót sajátítsd el...mert a kérdés már 1000000 elhangzott és az összes lehetséges válasz is, csak nem a legkönnyebb utat kell választani.
2014. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik tesóm 4 évig mondta folyamatosan a szüleinknek hogy milyen jó lenne egy kutya, meg hogy vegyünk egy kutyát.A szüleinknek pedig már elegük lett abból hogy folyton arról beszél, így lett egy. :)
2014. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket :) (de azért 4 évig nem szeretnék könyörögni) :)
2014. márc. 31. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!