Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 15 hetes yorkim.8...

Horváth Miklós Ati kérdése:

Van egy 15 hetes yorkim.8 hetes korától ragasztom a fülét (2-3napig ragasztva van, majd 1 nap szünet) A bal füle a ragasztás levétele után fél nap után lekonyúl. Tippek, ötlet, hogy miért van ez és hogy van-e lehetőség rá, hogy álló fülei legyenek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 12:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy nem véletlenül szokták ragasztani a fülüket, ha nem áll fel magától. A fülnek abban a pózban kell lennie stabilan jópár napig.

A masszírozással pont az ellenkezőjét éritek el.

2014. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Antalbaba ***** válasza:
Én speckó a csivavám fél fülét gyufával állítottam fel;-) Kapta a porcerősítőt, de nem volt lelkem összeragasztózni az egész fülét, úgyhogy egy fél gyufaszálat befedtem ragtapasszal, majd belülről egy újabb réteggel odaragasztottam a fülkagyló kopasz részéhez. Hála istennek, nem zavarta, nem piszkálta, szépen sikerült felállítani a kajla fülét...
2015. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!