Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb táp a Német...

Melyik a legjobb táp a Német juhásznak?

Figyelt kérdés

Nem számít az ára..csak benne legyen minden aminek benne kell lennie?

A tenyésztő Royal Caninnal etet.Tudom,etessem én is azzal amivel Ő..de tényleg ez a legjobb táp? Én mindent meg akarok neki adni amire szüksége van.Milyen kiegészítőket adjak még neki mellé,ha kell egyáltalán?!


2014. ápr. 1. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a RC közel sem olyan jó táp. Mi Joserával etetünk nagytestű kutyát, a tenyésztő is ezzel etet régóta már, tökéletesen bevált. Kölyökként a kids-et kapta, most a festivált.
2014. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


A josera mellé nem kell semmilyen kiegészítő.

2014. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Joserával etetek most már két éve. Próbáltam közben mást is, de mindig visszatérek a Joserára. Van kényes gyomrú kutyám is, egyedül ettől nincs hasmenése.

Ha jó minőségű a táp, akkor szinte nem is kell mellé vitamin, és csak ritkán adok mellé. Joghurtot kapnak mellé heti 2-3 alkalommal.

De minden kutyának meg kell találni a megfelelő tápot, ami jó az egyiknek, az nem biztos, hogy bejön a másiknál. Ha jó a kondija, szép a szőre, a végtermék állaga is számít, és ha mennyisége nem sok, akkor megfelelő a táp.

2014. ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!