Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudnom az orosz agárról?

Mit kell tudnom az orosz agárról?

Figyelt kérdés

Már régóta nagy szerelmem ez a fajta, tényleg bele vagyok esve, egyszerűen gyönyörű állatok és akikkel találkoztam mind olyan kis bújós kedveskék voltak :) Most egy 9 hónapos boxerem van, később őrzőzni, vagy Agilityzni szeretnék vele, de még igen babó hozzá, szóval csak sulizunk :)

A jövőben szeretnék egy orosz agarat, mikor már a mostani kutyusom tényleg hozzászokott itt mindenhez és jól nevelt lesz, meg úgy érzem, hogy már tudna "példát mutatni" egy kiskutyának. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek egy (kissé hiperaktív) boxer és egy borzoi jól kijön-e egymással, milyen az orosz jelleme, mennyire pörgős, mennyire tanítható, mivel tudok vele később foglalkozni(flyball, vagy valami?) és egyáltalán mit ajánlotok a tartásához? Most amúgy a boxer benti kutya, puffon alszik(:D), naponta fél-1 óra van vele foglalkozva és szombat-vasárnap 3-3 óra kutyaiskola.



2014. ápr. 1. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami nagyon fontos,hogy érzékeny az emésztése,és nem biztos,hogy a boxereddel egy hullámhosszon lesznek.
2014. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az érzékeny emésztést fel tudom dolgozni, mert a-szinte mindenre allergiás- boxinál már figyelnem kell az ilyenekre.

Igen, ettől kicsit tartok én is :I

A választ nagyon szépen köszönöm :)

2014. ápr. 6. 16:50
 3/3 Schrancdorka ***** válasza:
0%
A boxer és az agár két különböző világ!Szerintem nem fognak jól kijönni!
2014. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!