Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fújt már le valaki kutyát...

Fújt már le valaki kutyát gázsprayel?

Figyelt kérdés
a támadó kutya megtorpan akkor ha lefújják vagy csak felbőszíti? Köszönöm!
2014. ápr. 1. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
Jesus. szerencsetlen allat! ne fujd mar le, ezer jo mod van ra, hogy ne tamadjon meg! kulonben is, ok nelkul nem ugrik neked. pl. ha van nalad taska, tedd a fejedre, magasabbnak fogsz tunni, es nem fog nekedmenni. bevalik. tele van a falu kobor kutyakkal, hat eve egyedul megyek haza gyalog, egyszer se tamadott meg egy se. huzd ki magad, es setalj el mellette. le ne fujd mar szegenyt. probalj meg egy kicsit a kutya fejevel gondokodni. neked hogy esne, ha lefujnanak gazspray-vel? a kutyak is ereznek!!!!!
2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
1.válaszoló úgy látszik rád se uszitotak még kutyát.
2014. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Tisztelt #1!

Ha egy medve méretű kutya feléd rohan habzó szájjal, akkor nálad az első reakció, hogy a fejedre teszed a táskád? :]

2014. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

nem lattam meg sehol medvemeretu kutyat habzo szajjal az utcan rohangalni. fenykepezd mar le egyszer nekem, ha megtamadna teged egy olyan(mondjuk biztos nincs ra idod, mert esz nelkul fujkalod) kutya legyszives. koszi;)

nem az elso reakciom. de teged mar nyilvan megtamadott egy olyan kutya, amit fentebb irtak, ezert olyan jol tudod. es a kutya nem tamad ok nelkul, bar ti ezt is biztosan sokkal jobban tudjatok. es biztosan nagyon jol esne nektek is, ha lefujnanak titeket gazspray-vel.

2014. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ez egy hiénánál lehet beválik de egy nagyon agresszív kutyánál biztos nem.
2014. ápr. 1. 21:32
 6/18 A kérdező kommentje:
1es nek szól , arra hogy a fejedre teszed a táskát
2014. ápr. 1. 21:32
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
20:46 az én kutyámat próbálta már megölni sétáltatás közben egy másik. Függetlenül attól hogy volt-e rá oka vagy nem, bár nem tudom mi lehetett amikor tőle mesazire, pórázon sétáltattam a kutyáim, nem fogom hagyni. Ilyenkor az ember baromira nem azt nézi, hogy a másik kutyának mi a jó vagy mi nem! Ha lett volna nálam, bizony gondolkozás nélkül lefújom.
2014. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

1.vagyok

hiena?! nem tudom, de nekem meg nem volt szerencsem kijutni a kozel-keletre, Egyiptomba, Marokkoba, stb azert, hogy hienaval hadakozzak. azt sem tudom, te hol harcoltal hienaval, de leirhatnad, mert kivancsi vagyok ra. es ha egyszer eljutok Azsiaba (mert ugye ott is el) feltetlen alkalmazni fogom a taska a fejre tippet, mert az nyilvan bevalik egy hienanal, te mar csak tudod. viccet felreteve:

az en kutyamat is tamadta meg masik. ket tanulsagot szurtem le :

1.nem viszel kutyat egyedul setalni

2.ha a masik kutya kozeledik, nem futsz el, hanem elzavarod, szemben allsz vele. ha akkor 12-13evesen megoldottam egyedul, a kerdezonek se fog kelleni a gazspray.

2014. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

1, nem voltam egyedül.

2, most komolyan azt gondolod, hogy majd mindenki kisértettel fog 15 éven keresztül sétálgatni a kutyájával? Nehogymár az utcára ne léphessek ki ahogy akarok.

3, nem futottam el, és baromira nem érdekelte a kutyát, hogy el akarom-e zavarni. Ja persze ez nem gyakori, nekem is minden más alkalommal sikerült elzavarni a kutyákat, de elég ha egyszer megesik, akkor nem fogom sajnálgatni a másik dögöt, miközben az enyém üvölt mert a gerincét törné el éppen...

2014. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
megertem, hogy elborul ilyenkor az ember agya...az en kutyamat osszel harapdalta meg egy ismeros kutyaja, mikozben az en kutyam egy helyben allt, es egy hangja nem volt. szornyu, mikor tehetetlen az ember, de akkor se kell a masik kutyat tonkretenni. te se orulnel ha a te kutyaddal ezt tennek. es igen. azt kepzelem, hogy a kutyat egyedul nem lehet setaltatni. az, hogy nincs aki elmenne veled, az egyeni problema... meg az is, hogy nem tudsz ennyit megtenni a kutyad biztonsagaert. de nem akarok vitazni, a velemeny ugyanaz marad. :)
2014. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!