Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tarthatok úgy bérházban...

Tarthatok úgy bérházban kutyát (csivava), hogy soha nem viszem le, hanem az erkélyen tenné a dolgát, úgy szokatnám? Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés
Így megszabadulnék a mindennapos leviteltől. Köszi a válaszokat előre is!

2014. ápr. 3. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem egészséges. Ez állatkínzás szerintem. Aki kutyát vállal az vállalja a sétát is. Ha lusta vagy levinni akkor tarts macskát vagy nyulat.
2014. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Te tudnál egész nap úgy élni, hogy egy lakásban vagy és csak az erkélyen tudod elvégezni sőt csak ott látsz "új dolgokat"
2014. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre a két állatkára gondoltam én is, mert nagyon kevés időm van "sétálgatni". Viszont a kutyát imádom, és nem akarok anélkül élni.
2014. ápr. 3. 20:41
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem tudnék, de arra gondoltam, hogy mivel a csivava nagyon kicsi kutya, így neki nem feltűnő.
2014. ápr. 3. 20:41
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek annak kutya aki nem sétáltatja, nem csinál vele közös "programokat", nem játszik vele? Most komolyan... soha nem értettem az ilyen embereket.
2014. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De a lakásban is lehet játszani vele. Havi egyszer vinném le. Még nem hoztam el a kiskutyát, csak tervezgetek.
2014. ápr. 3. 20:44
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne hozd el a kiskutyát, ez állatkínzás! A kutyával a séta is jár, ezt fogadd el.
2014. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Te nem tudod miket beszélsz, vagy hülyének nézel minket.
2014. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
De jó.Legalább havi egyszer leviszed őt sétálni.Havi 31x vidd le legalább sétálni alkalmanként legalább 30 percet.És igen, lakásban is lehet vele játszani, sőt, még futni is! Kutya, kell neki a séta.Ne tarts kutyát ha nem tudod levinni sétálni.
2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Nem az én stílusom, hogy hülyének nézzem az embereket, csak véleményeket vártam. Abba a hitben voltam, hogy mivel a csivava nagyon kicsi, ezért annyira nincs nagy sétaigénye, meg azt is hallottam, hogy sokat alszik.
2014. ápr. 3. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!