Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt az álomszép szőrzetet...

Ezt az álomszép szőrzetet hogyan lehet elérni egy Alaszkai Malamutnál? Milyen esetleges alfajta ez?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZZXwn3PuY_g


Csodálatos, egészséges, meseszép szőrzete van, olyan, mintha minden egyes szál az égnek állna.


Esetleg fajtafüggő ez?



2014. márc. 31. 12:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez nem normális szőrzet náluk o.O Szörnyen néz ki.
2014. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Jézus Krisztus! Esetleg valami gond lehet a szemeddel, hogy ezt a csodát illeted negatív jelzővel?


Ott áll világosan: álomszép... ^_^

2014. márc. 31. 12:27
 3/34 A kérdező kommentje:
Az az ámulatba ejtően fantasztikus benne, hogy nagyon igényesen szét állnak az igen-igen hosszú szőrszálai, hmmm!... ^_^
2014. márc. 31. 12:30
 4/34 A kérdező kommentje:

...órákig tudnám nézni ezt az ellenállhatatlan szépséget. ^_^


De soha nem húzatnék vele semmit, ezt kihagyhaták volna!

2014. márc. 31. 12:32
 5/34 sippara ***** válasza:
75%
Iszonyúan néz ki szegénykém :/ mint egy agyonkozmetikázott, nagyra nőtt, génkezelt, fekete-fehér pomerániai :/ a videótól magától meg pluszban ráz a hideg, tipikus gyakoris gazdi a tulaj.
2014. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%

Nincs semmi gond a szememmel, sem a látásommal. Borzasztóan néz ki szegény és ahogy látom, nem csak én gondolom így...


1es voltam.

2014. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Valami óriási gond lehet az ízlésetekkel, erre senki nem tud mást mondani, vagy írni. Szégyelljétek magatokat! Ez a kutyus pompázatos! ^_^


De a kérdés nem ízlésről indított vita volt - senki nem kért szét-offolást - hanem, hogy szóljon _AZ_, aki tudja eme csodálatosan káprázatos szépség elérésének a módját. Ez volt a kérdés, nem más teljesen fölösleges komment. Mi az a gyakoris?

2014. márc. 31. 12:38
 8/34 sippara ***** válasza:
82%

Gyanítom, valami keveréket kell keresni, mert a maláknak nem ilyen a szőre... viszont ha húzatni egyáltalán nem akarsz vele, mert állatkínzás, akkor nem ajánlanék semmi ehhez hasonló fajtát, ugyanis ők nem így gondolják :)


A "gyakoris" kifejezéssel arra utaltam, hogy egyrészt a jutalmat az istennek nem adja oda szerencsétlen állatnak, másrészt úgy kattogtatja azt a rohadt klikkert a kutyától, saját magától és a körülményektől függetlenül, hogy felmegy tőle az agyvizem.

2014. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nincs igazad, húzatni semmiképp nem húzatnék vele, nekem egy kutya társ, és nem "munkaeszköz". Minden tekintetben. De ha ezt esetleg nem értenéd meg, nem állok le magyarázkodni, a gond ebben az esetben nem az én készülékemben van.


A gyakoris kifejezésedet még mindig nem értem. Az ok, hogy hülyeség a falat elmaradása, a klikker engem is zavar, meg még húzatja is vele az ótvar felújítás alatt álló Mustangját, de ezzel nem magyaráztad meg mit értesz "gyakoris" alatt. Gyakori klikkelőst, vagy mit?

2014. márc. 31. 12:47
 10/34 A kérdező kommentje:
Ha keverék ez a GYÖNYÖRŰ ^_^ állat, akkor lehet egy Alaszkai Malamut és egy Mackenzie River Husky keverékéről beszélünk?
2014. márc. 31. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!