Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a mostohatestvérem és...

Tetszik a mostohatestvérem és lehet, hogy én is bejövök neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok,ő 16.Anyáék elég régóta együtt vannak,de csak nemrégen költöztek össze.Én velük élek,a nevelőapám fia pedig hol itt van,hol pedig az anyujánál.

Tetszett már régebb óta,de ő a "menő szépfiú" kategóriába sorolható,akinek csak a szexre kellenek a lányok általában,mert magabiztos és tudja magáról,hogy rohadt helyes.Nem annyira foglalkoztam az érzéssel,mert tudtam,hogy nem nézne rám úgy,mint egy esetleges barátnő-jelöltre,mert nem vagyok népszerű és olyan hű,de szép.Sőt,elég sokszor be is szólt...


De még pár hete elutaztak anyáék 2 napra valahová és mi addig kettesben voltunk(hármasban,ha a macskámat is számoljuk).Lett egy elég nagy vihar és féltem,ezért mondta,hogy aludjak az ő szobájába,mert úgyis elférünk és legalább nem sikongattok minden dörgésnél.Át mentem és elkezdtünk beszélgetni,utána elment az áram folyton és inkább elaludtunk.De átölelt,pedig a franciaágya elég nagy ahhoz,hogy normálisan elférjen rajta 2-3 ember...De nem szóltam neki,mert jól esett,csak folyton feljebb kellett húznom az egyik kezét,mert tapizta a fenekemet.Meg másnap reggel képes volt nekem elmenni a kedvenc pékségembe,amíg aludtam.

A második nyaralásunkon pont megjött az utolsó pár napban és akkor már a szobából sem volt kedvem kimenni a 40 fokba,nemhogy még a tengerparton ücsörögni...De ő ott volt velem a szobámba,mert "nem hagyhatja,hogy unatkozzak" és rengeteget hülyéskedtünk.

Meg egyre több jel utal arra,hogy tetszem neki,de lehet,hogy én gondolom rosszul,mert ő tényleg bárkit megkaphat.Csak így kicsit rossz ez a helyzet,mert folyton rá gondolok és ha vele vagyok,akkor másokkal nem is foglalkozom és bármiben benne vagyok,amit kitalál.



Beszéljek vele?Hagyjam?Várjak még?Mit csináljak ?!



2012. aug. 10. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a családi perpatvar elkerülése érdekében zárd le ami el sem kezdődött. Gyerekek vagytok még és külső szemlélőknek testvérek még ha nem vér szerinti. Más lenne a dolog ha felnőtt emberként már külön élnétek a családotoktól, de szerintem ez így nagyon necces....
2012. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát nemtudom, lehet hogy úgy érzi téged nem kap meg olyan könnyen, ezért próbálkozik. Én nem beszélnék neki konkrétan az érzéseimről, nehogy elszálljon magától, és besoroljon a többi könnyen kapható csaj közé. De jóba lennék vele, főleg ha még élvezem is. Ha érez valami komolyabbat ekkor előbb-utóbb ő fogja elmondani. Csak ne ugorj bele semmibe, vigyázni kell a túl magabiztosnak tűnő srácokkal.
2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

"ő a "menő szépfiú" kategóriába sorolható,akinek csak a szexre kellenek a lányok"


Pontosan erre kellesz neki te is. És nagyon kínos lesz, ha majd később az új barátnőjéről mesél, mert még otthagyni sem tudod, max. a szobádba vonulhatsz el. Még kínosabb lesz, ha a szüleid is megtudják... márpedig megtudják, effelől ne legyenek kétségeid.


"Beszéljek vele?Hagyjam?Várjak még?Mit csináljak ?!"


Beszélj vele, hogy tesók vagytok, és hűtse le magát nagyon gyorsan. Tesók nem tapizzák egymást, attól függetlenül, hogy édes vagy mostoha.

2012. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szexeljetek egy nagyot!!!
2012. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen..nem egyszerű az biztos. Egyrészt, mert fiatalok vagytok és lehet, hogy 1-2 heti járás után nem lesz belőle semmi, vagy ha lefekszel vele és dob utána. A szülők lehet, hogy jól fogadják és lehet, hogy nem. Ha balhé lesz belőle és tényleg csak egy kis szórakozás az egész akkor szerintem nem éri meg. Én lehet, hogy megvárnám amíg ő kezdeményez és ha tényleg komolyan gondolja, és tud rád várni és nem fekszel le vele akkor lehet, hogy komolyan gondolja veled. De egy biztos, hogy ne add magad könnyen,mert ha tényleg veled akar lenni akkor bármennyit vár rád. Ez persze az én véleményen. De légy okos! :-)
2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át, milyen lenne, ha lefeküdnétek, aztán kiröhögne, hogy te is csak egy vagy a sok közül. Ennek megvan az esélye, az alapján amit írtál róla. Mit éreznél?

Mennyivel könnyebb úgy kijönni a dologból, hogy téged még úgy sem kaphat meg, hogy egy lakásban éltek.

Az érzéseiddel is legyél tisztában: ebben a korban normális, hogy megkívánsz egy helyes srácot, mert a hormonjaid ezt hozzák. Ugyanakkor az érzéseid gyakran becsaphatnak. Várj még, ha valóban számítasz neki valamit, akkor az 2-3 év múlva is úgy lesz, nem késtek le semmiről.

2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ő az a típus, akinek csak a szexre kellenek a lányok, akkor most még biztos nem fog lecövekelni, főleg úgy nem, hogy minden nap együtt vagytok és a varázs is elillan. Még ha érez is valamit (én kétlem hogy a szívével érzi, szerintem inkább a gatyájában), akkor is roppant kínos lesz kerülgetni egymást a lakásban és nyaralásokon, ha esetleg nem passzoltok egymáshoz és szakítotok. Akinek tetszem, az nem a fenekem simogatja először, hanem a lelkemet. Én egy sütiből meg pár beszélgetésből még nem hinném hogy szerelmes, ez egy gesztus, de még messze van az udvarlástól.
2012. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"menő szépfiú" kategóriába sorolható,akinek csak a szexre kellenek a lányok " --- ezt egy 16 éves gyerekről írod? :D OMG, hová lesz a világ...
2012. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem nevelték belétek, hogy unokatestvér tabu? Te jó ég? Ha felnőttök és családjaitok lesznek, hogy fogtok erre visszaemlékezni? Magatoktól kell majd undorodnotok, mi fordult meg a fejetekben, vagy tettetek. A családi kapcsolatról nem is beszélve. Azonnal verd ki a fejedből. És tanulj erkölcsöt. Mert van ilyen is a világon.
2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%
Unokatestvér és testvér azért tabu, mert mongolidióta utódaik lesznek. Erről nem hallottál?
2012. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!