Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legférfiasabb kutya?

Melyik a legférfiasabb kutya?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami tiszteletet sugároz. Amivel ha valahol megjelensz akkor az tekintélyt sugároz. Nagytestű, izmos.


pl bullmastiff


2014. ápr. 4. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt a dominálós megjegyzést kár volt töröltetni, mert ha vesz egy keményebb kutyát és nem tudja megnevelni, lehet az véletlenszerű járókelőket fog elfogyasztani, míg a gazdi remegve ül a földön.
2014. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a vágott fülü farkú dobermann,de ezen kívül a rottweiler,cane corso, amerikai bulldog és mé talán a boxer is az.
2014. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad,hogy manapság sokan csak f..sz hosszabítónak vesznek kemény kutyát?


Eskü ha meglátok egy férfit egy kemény kutyával és mondjuk az a kutya húzza a pórázt és ráront az emberekre,kutyákra akkor tudom,hogy csak menőzésből vette a kutyát.De nevelni már nem elég tökös hozzá.


Itt a környéken egy csomó férfinak van Havanese-e,Yorkija,Westie-je és jól neveltek.Sokkal jobb szemmel nézek az ilyenekre,mint arra akinek csak azért kell kutya,hogy vagányabbnak tűnjön.Kutyával kemény legények az ilyenek,kutya nélkül meg elbújhatnak :D


Olyan kutyát tarts amit megtudsz nevelni!!


Nincsen olyan,hogy férfiasabb meg nőiesebb kutya.


Egy nő éppen úgy tarthat egy bullmasztiffot mint egy férfi csivavát.

2014. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Német dog. Feltéve, ha jól nevelt.
2014. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Egy hétköznapi lány válasza:
személyiségfüggő.
2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hé, hová lett a foxis, csivavás hozzászólásom?! Ennyire gyökér ne legyen már senki, hogy ilyeneket töröl ki, semmi rosszat nem írtam -_____-
2014. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttam a minap nagyon nagyra gyúrt konditermes figurát (40körüli) palotapincsivel sétálni.

Más helyes pasit pedig csivavával, és hogy is mondjam: egyikőjük férfiasságán sem csorbítottak ezek a kutyák, szóval...nincs összefüggés a kutya fajtája, és az illető férfiassága, tekintélye között.

2014. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem aki úgy választ kutyát, hogy minél keményebb legyen abban nincs meg a kellő tekintély, és magabiztosság egy ilyen kutya tartásához. Innentől meg kinevetteti magát a neveletlen, és ezért veszélyes kutyájával...
2014. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!