Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen szetterek...

Nektek milyen szetterek tetszenek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor ilyen szetterek vannak: Ír szetter, Vörös-fehér ír szetter, Angol szetter, Gordon szetter

Nekem a Vörös-fehér ír szetter tetszik a legjobban, utána az Angol szetter.És valaki nem tudná leírni hogy kb. mennyibe kerülnek ezek a kutyák? Leginkább a Vörös-fehér ír szetter érdekelne.


2014. ápr. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ír szetter tetszik a legjobban a szetterek közül, de úgy egyébként is az egyik legszebb fajtának tartom.

Árakról nem tudok nyilatkozni, 100 ezer fölött, az tuti.

2014. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most veszem észre hogy azt írtam a kérdésem leírásánál vagy hova hogy második nálam az Angol szetter.Nem az Angol szetter hanem az Ír szetter. :) Nekem egyszer lesz Ír szetterem és Vörös-fehér ír szetterem is egyszerre + még egy nagy testű kutyám. Ezért is érdekel hogy kb. mennyibe kerülnek.

Amúgy életemben egyszer láttam egy Ír szettert, nagyon szép volt, azóta tetszenek a szetterek. (persze nem csak a szépsége miatt szeretem ezt a kutyafajtát)

2014. ápr. 5. 09:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, állati mozgásigénye van egy ilyen kutyának, a szőre is nagyon foglalkozásigényes, szóval kezdésnek elég lesz 1 db szetter szerintem. Én legalábbis egyszerre kettőt tuti nem vállalnék be úgy, hogy még nem volt ilyen kutyám.
2014. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát majd úgy vennék hogy:

Elsőnek megvenném a másfajta nagy kutyust.Várnák pár évet, legalább másfelet, majd vennék egy Ír szettert.És amikor az a kutyus is már lesz legalább 2 éves, akkor vennék csak Vörös-fehér ír szettert. :)

Elsőnek is majd minden kutyának meg kell tanulni a rendet, és ha lehetséges majd akkor mind a három kutyust kutyasuliba fogom vinni. :)

2014. ápr. 5. 09:45
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy is amire eljutok oda hogy kutyát veszek, addigra lehet hogy már csak egy kutyát akarok. :) Majd még meglátom, de egy Vörös-fehér ír szetterem lesz az biztos!
2014. ápr. 5. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek a szetterek, külsőre ez a sorrend: angol, vörös-fehér, ír, gordon.
2014. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem mindegyik. Nem tudnék különbséget tenni, de ha muszáj, akkor ez a sorrend: 1. angol szetter, 2. gordon szetter, 3. ír szetter.

off:

Kb 5 éve lehetett volna egy ingyen fajtatiszta gordon szetterem...de visszautasítottam. Nem akartam ismét vadászkutyát angol cocker spániel és beagle után. De olyan szép volt az a kiskutya...Talán majd egyszer.

2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy angol szetterem, szerintem ők a legszebbek. :) Sajnos nem emlékszem már mennyiért adták, mert még 1998-ban vettük. Csodálatos kutya volt, mind külsőleg, mind belsőleg, nagyon könnyű volt vele élni. :)
2014. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!