Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát és...

Animalist kérdése:

Szeretnék egy kutyát és nagyon tetszenek a Cane corsok. Milyen kutyák ezek erőre meg tudnak védeni ha teszematz kiviszem sétálni és nekemront egy másik kutya?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Kutya ellen nem kutyával kell védekezni. Ha egy kaukázusi ront neked, hát esélye sincs a kutyádnak. Ha félsz tőlük, akkor tarts magadnál gázsprayt, vagy paprikasprayt.
2014. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kutyád? A kérdésed alapján nem hiszem, és szerintem ne cane corsoval kezdd! Ha melletted van egy kutya és egy másik agrsszív kutyával találkoztok, akkor az tuti nem téged fog célbavenni, hanem a kutyádnak esik neki. Ebben az esetben a gazdi feladata, hogy megvédje a kutyáját és nem fordítva. De elég ritkán fordul elő ilyesmi. Nekem 5 éve van kutyám és eddig egyszer fordult elő, hogy komolyan megtámadta egy hozzá képest fele akkora németjuhász, akit nekem kellett kihúznom a kutyám alól.
2014. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne legyen ilyen kutyád, alkalmatlan vagy. cane corsoja olyannak legyen, aki nem kérdezi meg, hogy milyen kutyák :D magabiztosnak kéne lenned mellette nagyon és nem tűnsz annak.
2014. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

vadasz boltban vettem gaz spray t, szoval nem gagyi lejart piacos pult alol...

mikor megharapott a kutya, utanna meglatogattam h jol pofon fujom... hat elmondom semmi nem tortent, lehet nem mind ilyen, de kerd ki vki tapasztalt ember velemenyet.

ezzel a mentalitassal, nem fogod jol nevelni a kutyad, ezek azert jo nagyok, nem art ha kordaban tudod tartani.

2014. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!