Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Blessed Borders kennellel...

A Blessed Borders kennellel van személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy sokszor nem egészségesek az ott tenyésztett kutyák. Ez igaz?

Kérem az írjon, akinek van személyes tapasztalata!


2014. ápr. 5. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit értesz nem egészséges alatt? Szerintem hívd fel a tenyésztőt és kérdezd meg h eddig milyen betegségek fordultak elő az előző almokban. Nekem ugyan nem onnan van, de ismerek több olyan kutyát aki igen és magát a tenyésztőt is személyesen....tény voltak almok, ahol volt beteg kutya, de gondosan ügyel rá, h az adott párosítást ne ismételje ill. a tenyésztésből kizárja azokat az egyedeket akik potenciálisan hordozhatnak bármit. De mivel a tenyésztés, a legnagyobb odafigyelés mellett is hordoz egy adag szerencsefaktort, így sajnos a biológia néha közbeszól... Ám ez nem azt jelenti h akkor a BB kennelben nem egészségesek a kutyák. Ez azt jelenti h volt olyan párosítás, ami nem azt hozta amit vártak.
2014. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!