Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai staffordshire...

Az amerikai staffordshire terrier mennyire vad? Illetve egyéb személyes tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"Vad?"

Ki mit gondol róla amúgy, mindenkinek a véleményét elfogadjuk, hiszen nem mindenki szeretheti ezt a fajtát, és kinek milyen benyomása van róla.

Nekem eddig csak jó. Egy 2,5 éves kan staffordshire terrier és egy 2 éves border collie gazdája vagyok. jól kijönnek, teljesen más egyéniségek.

[link] -n találsz sok mindent a fajtáról. :)

2012. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vad, hacsak nincs rosszul nevelve.

Jópofa családi show kutya.

2012. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az en amstaffom egy nyalogep.a csokjaival tudna csak artani masoknak.

ha jol neveled akkor egy kezes barany,ha meg rosszul akkor lehet vadallat.

nagyon nehez termeszetuek,kezdoknek nem ajanlott,de aki kemenykezzel tud banni veluk,eletuk legjobb tarsa lesz.

a kemenykez nem a verest jelenti!!!

2012. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira vad, amennyire vadnak nevelik. Az amstaff jól tartva tökéletes családi kutya, szereti az embereket, szeret engedelmeskednié.
2012. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy roti és egy Amerikai Staff. tulajdonosa (voltam). Imádom őket!!! Első körben kissé fenntartásokkal kezeltem, mivel 8 hónaposan került hozzánk, de hamar megtanulta a rendszert. Könnyen beilleszkedett. Igazi családi kutya lett belőle!

Mikor megszülettek a gyerekeim akik jelenleg 4 ill. 2 évesek a legodaadóbb társuk lett. Nagyon féltette, óvta őket mindentől. Úgy tekintett rá, mintha a saját kölykei lettek volna. Még vadászgatni is tanította a fiaimat. Ő egy szuka kutya volt, neki sosem voltak kölykei. Igaz, nem volt ivartalanítva, de alapból nem hagyta magát egy kannak sem.

Még a yorkinnak is nagy spanban volt, pedig a yorkink nagyon nehéz eset...

2012. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy kivétellel csak jó tapasztalatom van a családba is bármelyik másik kutyával és az emberekkel nagyon jól kijön. De most ahova szoktam vinni a kutyámat sétáltatni. Ott van egy amstaff kölyök 4 hónapos és a játék neki az hogy elkapja a másik kutya torkát és morog rángatja őket közbe a gazdájának az anyja aki sétáltatja jót cseveg a többi gazdával és leszarja nagy ívbe ,hogy mit csinál. Különben könnyű őket félre nevelni első kutyának biztos nem ajálasnám kemény vezetőre van hozzá szükség szerintem,
2012. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!