Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogyan tetszenek az...

Nektek hogyan tetszenek az Uszkárok?

Figyelt kérdés

Ha le van nyírva, vagy ha nincsen lenyírva? Ha akartok képet is linkelhettek hogy nektek hogyan tetszik egy Uszkár. (csak kíváncsiságból kérdezem) Nekem kizárólag csak így:

[link]

Mindig azt hittem hogy lehetetlenség hogy belefogok szeretni ebbe a fajtába, de így megnyírva mint a képen nagyon aranyos, nagyon megtetszett.Egyszer biztos lesz egy ilyen kutyusom pontosan így megnyírva.Amúgy a képen amit belinkeltem egy törpeuszkár lenne?


2014. ápr. 5. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen szőrben tartanámm ha lenne (tervezem, a távoli jövőben :D)


[link]

2014. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A képen szerintem egy közép vann.


Nekem az óriás a nagy szerelmem :)

2014. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én még nem gondolkodtam hogy közepeset, vagy óriást akarok majd.Nekem igazából mind1 mekkora, csak normálisan nézzen ki. :)

És amit te belinkeltél az is jól néz ki. Vagy is "normálisan". :)

2014. ápr. 5. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, leginkább az óriás uszkárok. És pont úgy, ahogy linkelted. Nem szeretem a túlzottan fazonra nyírottat.
2014. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek lenyírva :) mármint nekem úgy tetszenek jobban.
2014. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a nagyon fazonra nyírottat.Ha már egyszer egy kutya, akkor legyen rajta szőr. :)
2014. ápr. 5. 20:36
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem így tetszik, bár ha nekem lenne uszkárom, nem nyíratnék a farkára ilyen pamacsot. :)

2014. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így: [link]
2014. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
[link] nekem így tetszik :D
2014. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fazont nem tudom, de néha szoktam látni a Városligetben egy lányt egy apricot középuszkárral. Csodálatosan szép, mondjuk szerintem ő valami kiállítási fazonra van nyírva.

Egyébként remek fajta, ők azok, akiket kezdő kutyatartónak is jó szívvel ajánlok. Kedvesek, okosak, szófogadóak, de mégis nagy bohócok.

2014. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!