Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy békitsem ki a macskámat...

Rozsa Robert12 kérdése:

Hogy békitsem ki a macskámat es kutyámat egymással vagy ez nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak?????????????

2011. nov. 20. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

"Hogy békitsem ki a macskámat es kutyámat egymással vagy ez nem lehetséges?"


És min vesztek össze? Tán a kutya nem engedelmeskedett a macska akaratának??



LOL!

2011. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
Ha nem tűrik meg egymást, akkor nem fog menni, amit akarsz... Viszont, ha kölyökkoruktól kezdve össze lennének szoktatva, akkor nem lenne ilyen gond.
2011. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát az attól függ... ha még kicsik akkor össze tudnak szokni. de ha már nagyobbak akkor nem hiszem. legalább is nekem nem sikerült őket összeszoktatnom. De ez nem azt jelenti hogy nem lehet ;) sok sikert
2011. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kutya 1 es fel eves a macska pedig 3
2011. nov. 20. 19:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk irhatnal tobb adatot : a kutyad mennyi idos ,milyen fajta a kutyad ,a macskas mennyi idos , min vesztek ossze...
2011. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elozo vok ,sehogy
2011. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kutya skotjuhaszkutyahoz hasolo csak kisebb meretbe a macska fene tudja milyen mar harom eve megvan a kutyat pedig 1 hete kaptam
2011. nov. 20. 20:01
 8/13 A kérdező kommentje:
mar tul idosek?
2011. nov. 20. 20:03
 9/13 Akiteki ***** válasza:

Fél éves kutyus még könnyen megszokja.Én 3 felnőtt kutya közé hoztam az első cicámat.

Először bezártam a macsekot a kutyák boxába, a kutyák meg kívülről szaglászhatták. Persze először őrjöngés volt, ki akarták szedni. Rájuk szóltam,és aki nyugodtan viselkedett, az kapott jutalomfalatot.

Ezt napi 3x eljátszottuk 2 hétig.

Aztán szájkosarat tettem a kutyákra, a cicát az ölembe fogtam és úgy nézhették meg. Persze megint dicséret és jutalom annak,aki jól viselkedett. Ez is ment néhány hétig. Aztán azt vettem észre,hogy a macsek ül az ajtónál (egy kis rács volt betéve a szobaajtóba,hogy ne menjenek be), a kutyák meg feküdtek a rács másik oldalán. Egyik nap a cica szépen átsétált a rácsok között és elvonult a kutyák mellett. Attól kezdve nem érdekelte őket.

2011. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon szepen majd kiprobalom
2011. nov. 20. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!