Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamutunknak sajnos nagyon...

Malamutunknak sajnos nagyon befilcesedett a szőre a hasán, lábain, fenekén. Le kell nyírni rövidre ezeket, én meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy vigyem kutyakozmetikushoz. Elég izgága kutyus nem volt még ilyen helyen, nem tudom tűrné-e. Mennyi idő míg ezt megcsinálják szerintetek? Beruházzak egy kutyanyíróra és toljam át én?
2014. ápr. 6. 21:07
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:

Ki mondta, hogy le kell nyírni? Milyen malamut az, akinek egy fésűvel nem lehet megoldani a szőrváltást?

Vidd el egy kozmetikába, ki fogják szépen fésülni. És ezentúl naponta fésüld meg, akkor nem lesz ilyen gond.

2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kozmetikushoz fogom vinni, de előre megbeszélem vele hogy izgága, így elvállalja-e. Ha elég tapasztalt és bátor akkor uccu neki.

Utolsónak: milyen malamut? alaszkai:) ezt a filc-csomókat nincs aki kifésüli. De kevés helyen kell, utána már fésülöm rendszeresen.

2014. ápr. 7. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!