Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a Németju...

Hogyan szoktassam le a Németjuhász kutyámat az ugrálásról?

Figyelt kérdés
Értem hogy szeret és ezért ugrál , de nekem már túl nagy és félek, hogy rám ugrik és meg harap. 1 és fél éves. és nagyon nagyra nőtt. valahogy le kellene szoktatnom de nem tudom hogy.
2014. ápr. 7. 11:31
 1/7 sippara ***** válasza:
100%
Ha az igényei (napi séta, napi nevelés, napi trükktanulás, engedelmes munka, őj ingerek, ismerős és ismeretlen kutyákkal való találkozás) ki vannak elégítve, akkor felemeled a térded, amikor ugrik, és ellököd.
2014. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá kell lépni a hátsó lábára mikor rádugrik.
2014. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó, ha félsz tőle, mert azt a kutya megérzi és akkor gond van, egyébként sem hiszem hogy ha jól bánsz vele, akkor megharapna, max játékból finoman.
2014. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk még akkor kellett volna erről leszoktatni amikor kicsi volt. Ha felugrik megfordulsz hogy a hátad legyen vele szemben, nem veszel róla tudomást, ha nagyon muszáj a lábaddal eltolod vagy a mellkasához tartod hogy ne érjen el téged. Ha lenyugszik akkor dicséret. Ismerősöm kutyájának 3 nap kellett és megtanulta, azóta mindig a gazdi elé sétál és ülve várja az üdvözlő fülvakargatást.
2014. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mikor kicsi volt nem ugrált . ezt egy régebbi kutyusomtól tanulhatta.
2014. ápr. 7. 13:37
 6/7 sippara ***** válasza:
Nyilván azért nem ugrált, mert még elegendő idő jutott rá ;)
2014. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:):)

birka vagy :)

olvasd el ezt : jan fennel : tanuljunk meg kutyául.

ez egy könyv. letöltöd,elolvasod . ( google )

minden kutyás kérdésedre megtalálod a választ ,és könnyen tudod alkalmazni.

és ne feledd : nyugodt legyél !! ( ezt komolyan értem !)

2014. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!