Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vannak szép, nagy, füves...

Hol vannak szép, nagy, füves területek Bp-n vagy környékén, ahol szabadon engedhetem a kutyám?

Figyelt kérdés
Erdős részre, szép természeti környezetre gondolok, és lehetőleg olyanra, ahol nem kell attól tartanom, hoyg lelövik. Park is jó, vagy közterület, de ne Margitszigetet v. Városligetet meg ilyesmit mondjatok, mert ezeket nyilván ismerem...

2014. ápr. 7. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Előny, ha van a közelében tó vagy patak, ahol fürödhet, de a nélkül is megfelel.
2014. ápr. 7. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kopaszi gát, Bikás park, Kamaraerdő, Normafa...
2014. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Normafára én is gondoltam, de onnan nem messze lőtték le Zorkát.
2014. ápr. 7. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont van ott is egy nagy tisztás, szerintem ha addig viszed pórázon akkor ott el tudod engedni esetleg. Meg pl. Kelenvölgy megállóig ha mész a 41-es villamossal, utána kell egy kicsit sétálni (de lehet van ott megálló is) van egy hatalmas sportközpont mellette meg egy óóóriási füves terület tóval, mindennel és elég jó a kutyás közösség is, oda érdemes még elnézni.
2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Budakalász Lupa-tó vagy Omszk-tó.
2014. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Hajógyári sziget. A K-hidon kell odamenni. Minden augusztusban ott van a buli.
2014. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Naplás tó, abban fürdetni is lehet
2014. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi Csepelen szoktuk vinni a Duna partra. A Kis-Duna mellé a Gubacsi-hídtól délre. Van egy nagy focipálya, lejjebb pedig hosszú sétálós rész. A nagy Duna mellet a Rózsa utcától délre a parton is érdemes sétálni. A Vágóhíd utcánál a HÉV végállomás közelében is van egy hatalmas füves terület a Szabadkikötő (Weiss Manfréd) út mellett. Ezeken kívül a Kamaraerdő végében a Tétényi fennsíkon szoktunk még slattyogni kutyával.
2014. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!