Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fonott póráz mennyire erős?...

A fonott póráz mennyire erős? Való egy Alaszkai Malamutnak?

Figyelt kérdés

Pórázt akarok venni,és vagy fonottat( [link] pedig kiképző pórázt( [link] veszek majd.

Melyiket vegyem? A kutya 2 éves kan,emberekkel nagyon barátságos,de viszont a macskákat nem nagyon szereti.

Leginkább sétáltatáshoz,esetleg néha kerékpár melletti futtatáshoz használnám.


2014. ápr. 8. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a hevedert szeretem legjobban, abból is azt, amelyik puhább, lágyabb, tehát kényelmes a fogása. Nem tudom, hogy a fonott mennyire lehet erős.
2014. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó a fonott is, amelyik neked kényelmesebb. Én nem szeretem a merev, nehéz pórázt. Ha a nyakörve bőr, de legalábbis normális a karika rajta, illetve nem műanyag csatos, hanem fém, akkor nem fog semmi sem szétszakadni. A lovaknak való vezetőszárat is ilyen fonott anyagból készítik és ott 500 kiló húzza, ha azt kibírja, kibír egy malamutot is.
2014. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én szeretem a fonott pórázt, főleg olyan kutyáknak ajánlott akikre egyébként már amúgy sem kell póráz, mert bármikor bemennek a gazdájukhoz hívásra. Olyankor csak elég rácsatolni ha éppen valamiért meg kell kötni.

Kiképzéshez meg a kiképző póráz ajánlatos.


A te esetedben jobb a kiképző póráz.

2014. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!