Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A SEGITSÉGETEKET SZERETNÉM...

A SEGITSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNI! Egy bernáthegyi kölyök kiskutyát mennyi idős korában lehet elhozni az alomból?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegettem általánosságban 8 hetes kutyák vannak,amik azonnal elvihetőek.

Az alomból (amit kiválasztottam) június végén lehet őket elhozni(az kb 12hét!!!!). Itt van egy kép róluk: [link]

Én nem értek hozzá,ezért kérdezem olyan embertől aki tisztában van ezzel,de június vége nem késő egy kicsit?



2014. ápr. 8. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Az első kutyám akit vettem annak sem volt törzskönyve.

Nem tudtam volna több száz ezer forintot kiadni érte!

De a kutyámat imádom, szerencsére egészéges a mai napig, mindent meg tudok adni neki amire szüksége van. és nekem tk nélkül is ugyan annyit ér.És most le lehet hurrogni és pontozni!

2014. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

itt nem a lehurrogás a lényeg, hanem te szerencsés vagy, hogy a kutyusodnak semmi baja, de vannak sajnos olyanok, akik nem így járnak:S szaporítókon belül is vannak csoportok, pl én máshogy látom azt, ahol családba, szeretetbe születnek kiskutyák és eladják őket 5000 ft-ért (oltás ára) vagy ingyen, jó helyre, és máshogy látom a kihasználós, kutyagyáros szaporítókat...


sajnos egy ilyen nagytestű fajtánál, ha megbetegszik, bitang nagyok a költségek...egy sima ivartalanítás is 30 000 ft, de bármilyen gyógyszer, bármilyen műtét, bármilyen táplálékkiegészítő nagyon drága ekkora méretre, így ha beteges, akkor anyagilag belerokkanhatsz:S okosan kell venni:)

2014. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
11 vagyok, igen lehet hogy én szerencsés voltam én is bernáthegyit vettem.(tudom csak fajtajellegű) De ahonnan én elhoztam ott nem nagyiparban folyt a kutyagyártás.Tiszta rendes környezetben nevelkedtek, imádták őket!A mai napig tartják velünk is a kapcsolatot. A kép amit a kérdező belinkelt ezeken nem elhanyagolt kutyák vannak.
2014. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2014. ápr. 8. 20:58
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Te kéthavi kutyakaja árát szánod a kiskutyára, aki 10-15 évig társad lesz?
2014. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
22%
Én azt gondolom hogy 6-7 hetes kora körül nyugodt szívvel elhozhatod! :) Sehol nem hallottam hogy 8 hetes kora után lehet elvinni! Bár ha úgy is van, akkor is kibírod még szerintem azt az 1-2 hetet! Sok sikert hozzá! :-) A bernáthegyi egy lélegzetelállítóan pompás állat! :)
2014. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
8-10 hetesen.
2014. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!