Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek a videónak mi az értelme...

Ennek a videónak mi az értelme, mit élveznek rajt?

Figyelt kérdés

[link]


Mégha egy rongyot adnának a kutyáiknak.. De ez így egy kicsit pazarlás, sajnálom azokat a labdákat lehet el ítéltek ezért; de mi ennek az lényege?



2014. ápr. 10. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elszomorító,hogy te meg ilyen fap.na vagy...ugyan mondd már el nekem, hogy neked mi közöd van ahhoz,hogy én mit tépetek szét a kutyámmal? Hmmmm? szerintem semmi, úgyhogy légyszi ne oszd be az én pénzemet. köszi.

Ha te erre sajnálod a pénz, akkor ne vedd meg.. ennyi.

De ha más megveszi,akkor meg ha nem tetszik illik csöndben maradni

2014. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös. Viszont ha tudnád, hogy én mivel szoktam brahiból és polgárpukkasztásból apportíroztatni a kutyámat a téren, akkor most itt sokan még a bokájukat is lesz@rnák.
2014. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy vannak ezek közt nem normálisak. Nem a semmiért tartják a kutyájukat a legjobb barátjuknak. Mással nem tudnak szociális kapcsolatot kialakítani, max másik kutyással. Mindent meg engednek a dögeiknek, csak a gáz csapot nem.

Nyugi, ha mi 'élnénk ki magunkat' egy acélcsővel egy kutyán. Akkor már nem ezt a más dolgába ne üssük az orrunkat -elvet mondanák:)

Tojd le öket és legközelebb szurkolj hogy a kutya torkán akadjon a labda cafatja:D

2014. ápr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!