Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szőréről hogyan szedjem...

Kutyám szőréről hogyan szedjem le a festéket?

Figyelt kérdés

Apám ma festett míg én suliban voltam, és elől hagyott egy doboz zöld festéket.A kutyám pedig nagy egerész.Meglátott egy egeret utánaszaladt, közben felborította a festéket.Visszafelé jövet pedig beleült vagy belefeküdt.Hazajöttem és azt látom hogy a lábán zöld festékcsíkok, a fél s*gge zöld, az orrán is festék foltok.

Mivel szedjem le róla ha már rászáradt?Levágjuk a szőrét?Vagy kaparjuk le?Esetleg fürdetés



2014. ápr. 11. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen hogy le tudod szedni, borotváljátok le.
2014. ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lekopik ! De egy fürdetést mindenképp nem azért h lejöjjön csak ha festékes a szája ....
2014. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szája nem festékes.De ha az lenne természetesen első dolgom az lett volna h ott letöröljem.Remélem lekopik.Megfürdettem nagy nehezen(nem igazán szereti)de nem sok ment le belőle.Mondjuk annyit elértem hogy mostmár csak a fél hátasója zöld :D
2014. ápr. 11. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdessétek meg és ha marad rajta egy kicsi az majd lejön. :)
2014. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!