Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF kérdés!? Sokat olvastam...

BARF kérdés!? Sokat olvastam már a BARF ról és most a segítségeteket akarom kérni hogy összegyűjtsem a tanultakat;) Húsok: Cs. Húsok: Belsőségek: Zöldségek: Gyümölcsök: Tejtermékek: Egyéb:

Figyelt kérdés

Szóljatok ha valamit kihagytam! :-)

És egy 23 kg-s (felnőtt) kutyának hány kg-ra van szüksége naponta?



2014. ápr. 11. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutya testömegének a 2%-át kapja egy nap, azaz a te kutyád esetében 460 gramm ha jól számoltam. A kérdés további részét sajnos nem értem...
2014. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) elrontottam a kérdést :'( mindegy ! :D
2014. ápr. 11. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés lényege?:D Megvárjuk!

Egyébként 2-3 százalék környékén, attól függ, hogy mennyire mozgékony, könnyen hízik-e stb. Az enyém 20 kg-s és neki kevés volt a 40 dkg, így 45-50 dkgt szokott kapni.

2014. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Várj,de mit keres a kulcsszavak között az ,,arany''?xD

Kiegészítésnek mehet még lazac olaj.

2014. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi:DDD XD arányt akartam írni :D hát igazából már én se tudom hogy mit akartam kérdezni mert annyi mindent akarok még kérdezni :D
2014. ápr. 11. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Facen vagy egy csopi minden fent van a BARF-ról ha vmi nem világos kérdezhetsz is ;)


[link]

2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:) 30% husi 40% csontos husi 30% zöldség-gyümi


De szerintem ez tapasztalaton is múlik... a mi kutyánk nasinak kap gyümölcsöt napközben, így este van, hogy nem adok neki, helyette húst kap vagy néha rizst.

Belsőséggel husit ki lehet váltani heti egyszer, én mondjuk nagyon kicsi adagokban szoktam adni neki szinte minden nap, és akkor nincs heti egy belsőséges nap.

2014. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!