Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen ember? Ilyen szituban ti is ezt tettétek volna?

Figyelt kérdés
Épp mentem az utcán, egy kereszteződésnél láttam egy idősebb nőt, kerekes szatyorral, oldalán a tacskójával, póráz nélkül. Aztán amikor a nő át akart menni az úton megállt, majd előre küldte (!!!) a kutyáját. Aztán láttam én is hogy pont jön egy kocsi, mire a nő nem az hogy visszahívná, hanem még utána kiabál hogy "gyorsan, fuss gyorsan!". Hát a vér megfagyott az ereimben, de a kocsi még időben megállt. De nem fér a fejembe hogy egyesek hogy lehetnek ilyen b_szott felelőtlenek! Nem az lenne a normális hogy leülteti a kutyát, szétnéz hogy jön-e autó, aztán a kutyával EGYÜTT megy át?!
2014. ápr. 12. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Az lenne a normális, amit az utolsó mondatban leírtál, de én már semmin nem lepődöm meg.
2014. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, ha pórázt is tenne forgalmas helyen a kutyájára...
2014. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idősebb nénik és bácsik gyakran tesznek nem ésszerű dolgokat. Én csak azt nem értem, hogy miért tartanak kutyát? Hiszen ahhoz felelős döntéseket kell tudni hozni.

De hát ez van.

Nálunk van egy járókeretes néni. A lánya hozott neki menhelyről egy kutyust, hogy ne legyen egyedül és hogy sétáljon. Csak sajnos a kutyus agresszív a nála nagyobbakkal. Szerintem a néni lánya sem komplett teljesen. A néni próbálja szocializálni a kutyát, de járókerettel nem könnyű...

2014. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!