Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól tettük, hogy az állatorvos...

Jól tettük, hogy az állatorvosra hallgattunk?

Figyelt kérdés

Volt egy mini 2,5 kg-os yorki kiskutyusunk aki két éve rosszindulatú daganatot hordozott.Állandó álvemhességei voltak tejtermeléssel.

A folyamatnak tojás nagyságú rosszindulatú daganat lett a vége,a pici kutya mellkasán,és mellette sok sok daganat szóródás.

Ahová anyukám járatta orvoshoz,gyógyszerekkel ellátták de nem merték műteni mert tulajdonképpen az egész kis mellkasbőrt elkellett volna távolítani!!Mi forrt volna össze???Semelyik orvos sem vállalta el.

A napokban már a nagy daganat fakadni kezdett,így elvittem az én állatorvosomhoz,aki azonnali altatást javasolt.Azt mondta professzor a műtőtársa és ő is ezt javasolná mind a mellett pár napot adott a kutyuskánknak a fakadó daganat végett.

Beleegyeztünk,aláírtam,kifizettem. :(

Borzasztó vegyes érzések dúlnak bennem.Megakartuk szabadítani a fájdalomtól,hisz azt mondta az orvos,hogy nagyon szenved csak nem mutatja.Azt is mondta,hogy pár napja lehet hátra.

Az a pici kis teremtmény hatalmas daganatot hordozott.

Ugye helyesen döntöttünk?Már5. napja nem evett és vért sem lehetett tőle venni már mert olyan sűrű volt a drágának!12.életévét töltötte volna idén.

:'((


2014. ápr. 16. 22:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Először is: mini yorkie NEM létezik! Az általad leírt súly pont jó :) Egy yorkie ugyanis 2-3 kg általában.

Jól tetted, hogy így döntöttél. Ha lesz még kutyusod, ivartalaníttasd, amit lehet, mert ezzel megelőzöd az álvemhességet is! Sajnálom, hogy így alakult :(

2014. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!