Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték a kutyánkat...

Megmérgezték a kutyánkat szerintem, reggel semmi baja nem volt este már alig birt felálni meg ma véreset hányt nem eszik sem iszik! De állatorvosra apuéknak nincs pénzük. Birunk valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Beviszitek most rögtön menhelyre, ha szerencsétek van azonnal tudnak neki segíteni és utána ott is hagyjátok. Nem való nektek semmilyen állat, ha ennyire zsugoriak vagytok, hogy még az életétől is sajnáljátok a pénzt.
2012. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
Adjál neki tejet.De én inkább nem ennék de a kutyám legyen ellátva.
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Hacsak nincs orvos/ állatorvos a családban, akkor nem sokat tehetsz érte. Talán a leghumánusabb megoldás az altatás lenne, ha már a gyógyításra nincs pénz. Jobb, mintha szenvedne a kutyus.
2012. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost vagy vidd be a kutyát és mondd meg, hogy csak később tudjátok kifizetni. Ők is emberek, többnyire szeretik az állatokat is. Ha nem ad hitelt, kérdezd meg hogy tud-e javasolni helyi állatvédő szervezetet, ahol tudnának segíteni. Nem fogják hagyni, hogy szenvedjen a kutyád, de ehhez tenni is kell valamit!
2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
akkor felhivjuk az állatorvost hátha elég meg tudná hitelezni !
2012. febr. 5. 19:28
 6/39 anonim ***** válasza:
Egy rendes állatorvos akkor is segít ha nincs pénz én biztosan felhívnám nem fog elutasítani.
2012. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Felhivtam mondta h nem tud kijönni max holnap de hagy gyógyszert a postaládáján már tekerek is érte !
2012. febr. 5. 19:34
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne is menjen ki, ti vigyétek be egy rendesen felszerelt rendelőbe, ahol meg tudják vizsgálni normálisan, kéznél vannak eszközök, műszerek, gyógyszerek, bármi, ami kellhet. És nem két hét múlva, hanem marha gyorsan, mert a mérgezés nem mindig várja meg az állatorvost, sőt.
2012. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Látod de rendes dokitok van! Csak merni kell megkérdezni. Remélem jobban lesz a kutyus!
2012. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Akiteki ***** válasza:
38%
Megkérdőjelezném mennyire rendes az az orvos, aki látatlanban küld egy gyógyszert.
2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!