Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az oka annak hogy a kutyám...

Jakus Tamás kérdése:

Mi az oka annak hogy a kutyám nem ismer meg?

Figyelt kérdés

Másfél, 2 éves kan németjuhászról van szó. Az hogy nem ismer meg eddig csak morgásban nyilvánult meg de ezt (most már valószínű tévesen) a félelem jelének véltem és nyugodt hanggal megvártam amíg megismer. De ma ha a kutyán múlik lehet kint éjszakázom. A problémát vagy dominanciai vagy pedig területvédő viselkedésnek gondolom én de csak abból alapozok amiket most a neten összeszedtem. Fél éves koráig a házban élt. büntetve csak akkor volt ha nagyon rossz dolgot tett. Rendszeresen kap enni, inni stb stb stb.

Kérem azokat az illetőket akik érdemlegesen hozzá tudnak szólni ehhez a témához hogy privát üzenetben vagy akár egyenesen ide küldjék el nekem hogy miképp törölhetem el ezt a fajta viselkedési formát a lehető leggyorsabb módon. Itt szögezném le elaltatni csak a legvégső esetben akarom. A válaszokat előre is köszönöm.



2014. ápr. 18. 01:07
1 2
 11/12 zsuzsabazsa ***** válasza:

Valami OK nak lennie kell. A kutyád nem bízik benned valamiért, amit még lehet, hogy te sem tudsz, hogy miért.

A jó gazdának a kutya agyával is gondolkodnia kell. Ami neked természetes az nem biztos, hogy a kutyának is az.


Miért mászkálsz haza éjszakánként? Talán dolgozol?

2014. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nem kell elaltatni….miert kellene megolni??

fontos lenne tudni, h milyen kapcsolatban allsz a kutyussal…szoktal vele idot toltei? jatszotok? beszelsz hozza? setaltok? a kajat vizet kitol kapja?? kik laknak meg a hazban? veluk h v viselkedik? amikor ejszaka hazaersz az munka miatt van? vagy bulibol jossz?

2014. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!