Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy oldalon láttam, hogy a...

Egy oldalon láttam, hogy a Máltai selyemkutya agresszív is lehet, ha nem foglalkozunk vele. Én 8-tól 3-ig suliban lennék. Az én kutyám agresszív lenne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha minimum napi 2x sétáltatod, és foglalkozol vele, akkor nem.
2014. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem attól függ.hány óráig vagy suliban.

Fontos,hogy honnan veszed.Nem hirdetésből kell vásárolni törzskönyv nélküli szaporítottat 10-50 ezer ft között,hanem tenyésztőt.Akkor jó eséllyel nem lesz idegrendszeri problémás.Ha hétvégenként eljársz vele kutyasuliba,az nagyon jó.

2014. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem lesz ha jó helyről veszed+sétáltatod+játszol vele + tanítod

Hol nézegettél kutyusokat?

2014. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
84%
Bármilyen kutya lehet agresszív, ha tutyimutyi vagy vele szemben. Akkor is, ha teljesen egészséges, jó idegrendszerű. Nem elég magában, ha sok sok időt szánsz rá. Határozottan, normál kutyaként kell bánni vele. Ha kinyalják a valagát és mindig engednek neki, arra minden vagányabb kutyának az a reakciója, hogy főnöknek nevezi ki magát, és parancsolgatni kezd. De egy normál munkaidőnyi egyedüllét nem árt meg, ezt szinte minden kutyának túl kell élnie, és nem válnak tőle vérengző fenevaddá.
2014. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szaporítóktól érkező kutyusok idegrendszere sokkal hamarabb felmondja a szolgálatot, de erre a fajtája egyáltalán nem jellemző az agresszív viselkedés. Gyerekszerető, békés, barátságos, ha egyedül van, azt is jól viseli. Abszolút nem kell attól tartanod, hogy bármiféle agressziót is mutat. Nekünk is az van, és ha nem foglalkozunk vele, azt is tudomásul veszi és rendszerint lepihen. De ha a te kutyusod nem is ilyen "megértő" maximum egy kis hisztire számíthatsz, egyébként semmiféle dühöngő állatnak nem szabad elképzelni.
2014. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!