Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismeri a Budai Kisállat...

Valaki ismeri a Budai Kisállat Klinikát (Kék-fehér)? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elég sok jót hallottam róla, de borzasztóan drága.
2014. ápr. 18. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pesti korunkban jártunk oda és csak jót tudok róluk mondani.
2014. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, eltakarították onnan Fekete doktor urat? Akkor nyugodtan járj hozzájuk, így már teljesen jó a hely :D
2014. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A nagyobb rendelők, klinikák egyik hibája, ha a nevét adó jó orvoson kívül mások is rendelnek. Olyanok, akik meg sem közelítik azt az egyet, aki nevet csinált a rendelőjének.
2014. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
100%
9 éve voltam náluk néhányszor. Csak jó tapasztalatom volt. Akkor nem volt drágább, mint más rendelő.
2014. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fekete dr,kezelte anno a kutyámat,sőt Ő is altatta el.

17 éves krónikus vesebeteg kutya összeomlott teljesen.Mindent megtett érte,végig nagyon korrekt és humánus volt.

2014. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, szinte minden klinikának, orvosnak megvan a maga köre, akik csak jókat tudnak mondani. És akadnak olyanok, akik rossz tapasztalat miatt negatív értékelést adnak.
2014. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétszer voltam nála mindössze.Nem célzottan hozzá mentünk,hanem aki épp bent van.
2014. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!