Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rossz lenne így a...

Nagyon rossz lenne így a kutyának?

Figyelt kérdés
Nyár közepén érkezik meg hozzám a Border Collie kiskutyám. Itthon kinti kutya lesz, de viszont a nyár folyamán eléggé sokat leszek a mamámnál ahova vinném magammal és ott pedig bent lenne. A szobatisztaságra természetesen megtanítom, de nem viselné meg szerintetek a kiskutyát a helyszínváltozás, valamint az hogy egyszer kint egyszer bent lenne?
2014. ápr. 21. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

Figyelj én per moment Svédországban lakom egy farmon, a kutyák kennelekben vannak, és képzeld egyik sem fagyott meg, pedig itt tán hidegebb van mint odahaza... A télen pl a legfiatalabb kutya 3 hónapos gordon szetter volt. Egyébként meg vizslák vannak itt zömmel.

Komolyan, amit az emberek manapság levágnak aggódás címen az már a röhej kategória. Az én kutyáim is családban, mellettünk élnek, de nem fagynak meg kint ha jön a tél.

De valószínű te el se tudod képzelni mi volt itt 50-100 évvel ezelőtt...nem is értem h nem haltak ki a kutyák, hisz akkortájt még hidegebbek voltak a telek :DDD

2014. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11-es válaszolóval teljesen egyetértek. Amúgy sem az volt a kérdés, hogy fázik-e a kutya vagy sem.
2014. ápr. 21. 16:47
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon jó h magaddal viszed majd, vidd minél több helyre magaddal, akkor jól szocializált lesz. Sok kinti-benti kutya van, és ez az egyik legjobb variáció a kutya számára. Jól fogod csinálni, ne aggódj :)
2014. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítéseket! Mentek a zöld kezek. :)
2014. ápr. 21. 16:50
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
nemfog összezavarodni.de az fontos,hogy ez a hozzáállásod megmaradjon egy iskola időben is foglalkozz a kutyussal!egyépként előre is sok kutyás pillanatot neked:) nagyon sok örömöt tudnak adni
2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Az biztos, hogy meg fog maradni a hozzáállás, sőt még komolyabb lesz. :)
2014. ápr. 21. 17:07
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog ne aggódj fáraszd le mind agyilag és testileg és nem lesz gond ;)

Sok sikert hozzá. Hozzám nyár elején jön border collie :3

2014. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Viszont kívánom Neked is! :)
2014. ápr. 21. 17:21
 19/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nem fog összezavarodni. Arra figyelj, hogy ne a kutya kívánsága szerint engedd ki/be, hanem a TE kérésedre menjen ki/be
2014. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!