Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől sántíthat Ennyire a...

Mitől sántíthat Ennyire a kutyánk?

Figyelt kérdés
A labrador kutyánk iszonyatosan sántít a jobb első lábára...egy héttel ezelőtt volt benne egy kullancs ami már egészen megszívta magát... Tegnap evett egy hatalmas csontot aminek a darabjait ma visszahányta a délelőtt folyamán, aztán délután láttunk A térkövünkön egy hatalmas lódarazsat, a kutya a közelébe volt, a darázs már haldoklott....ezután kb 3-5 órával később hányt újra egy sárgát....aztán pedig lefekszik, feláll és sántítani kezd...majd pár perc elteltével iszonyatosan sántítani kezd..,le se teszi a Földre....elmentünk állatorvoshoz...ott megvizsgálták a lábát, semmi rendellenességet nem talált az orvos...ezután a gyomráról röntgen készült, de ott se volt semmi....és most itthon vagyunk, ereje visszatért úgy-ahogy, de még sántít...meg Ugye persze álmos...(az orvosnál kapott fajdalomcsillapitot, hányáscsillapitot,gyomorvédőt) valaki tudna segíteni?

2014. ápr. 21. 22:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
3 éves lány kutyus
2014. ápr. 21. 22:54
 2/14 anonim ***** válasza:
A kutyák képesek "sajnáltatni" magukat, hogy több törődést kapjanak. Azért pár nap múlva kellene csináltatni egy babézia tesztet.
2014. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kutyánk most napi 10 órába velunk van....es egyebkent is sokat foglalkozunk vele...napi 2 km futás minimum szinte mindig...
2014. ápr. 21. 23:06
 4/14 A kérdező kommentje:
De esetleg ha pl 3 nap múlva derül ki hogy babéziája van még lesz valami megoldás hogy ujra teljes életet élhessen?:/
2014. ápr. 21. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is az önsajnálatra gondoltam. A miénk is csinálta. Jó fej volt, mert hagyta, hogy befáslizzam neki :) De azzal meg mégjobban sántított.
2014. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De Ennyire megjátszani nemtudja...meg latszik is rajta hogy valami nem okés...most a Google ba babéziára rákerestem...de alig 1-2 tünet vonatkozik csak rá...szóval én másra gyanakodnék
2014. ápr. 21. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld a kezedbe venni a lábát és megnyomogatni kicsit, átmozgati, az izületeit, ha valahol fáj neki, akkor azt észre veszed majd. Ne hagyd ki az ujjait és az ujjközöket sem.
2014. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezeket az állatorvos megtette de semmi...
2014. ápr. 21. 23:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ha ő már megtette és nem jelezte a kutya, hogy fáj, akkor nincs ötletem. Lehet tényleg csak pszichésen fáj neki.

Babéziával szerencsére még nem találkoztam.

2014. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És miért nem a lábát röntgeneztétek? Ez lehet simán könyök DP vagy váll probléma.
2014. ápr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!