Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hete szült a kutyánk. A...

1 hete szült a kutyánk. A kiskutyái már nincsenek nála, de még mindig remeg. Lehet, hogy ennyire gyenge, de szerintem még inkább mindig lázas. Az állatorvoshoz vitele kívül mit tudunk még tenni vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már kellett volna csinálni valamit, de 2 orvos van a városban, az egyik nagyon drágán dolgozik, a másik meg nem ért rá, most is csak kedden fog tudni jönni. Mit csináljunk addig a kutyussal? A napon jól elvan, de nagyon nehéz kicsalni a kutyaólból, enni is csak úgy eszik, ha valaki közben simogatja. Azonkívül minden cipőt behurcol az ólba, szerintem a gyerekeinek képzeli őket.
2014. márc. 28. 15:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy már nincsenek nála?
2014. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp kéne állatorvos, mert lehet maradt bent lepény, illetve kölyök. Sokat mozgatni, nem tutujgatni. A cipők behurcolását tiltani, mert igy csak termelődik a tej tovább, és begyulladhat az emlője. miért nincsenek vele a kölykei. Az emlőket lehet állott vizes ruhával borogatni.
2014. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"de szerintem még inkább mindig lázas"


Azt mondjuk legalább meg lehetne mérni. És kezelni. Lehet bármilyen gyulladás (méh, emlő), lehet sokk is. Bár az állatok ösztönlények, de a kölyke elvesztése a legtöbb emlőst alapból megviseli. Ha meg szó szerint elveszti, akkor pláne.

2014. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Hol vannak a kölykei?!
2014. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Mégis hol vannak a kölykei?

Hogy lehet jól el, ha lázas és remeg?

Igen, a cipőket a kölykeinek képzeli.

2014. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Hol vannak a kölykök?

Hogy sikerült a szülés?

2014. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

A kölykeivel mi lett?Elpusztultak,el lettek ajándékozva/adva..?

A kutyát pedig leginkább az orvos tudja kezelni,mi csak találgatni tudunk.

2014. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván mivel nem kellettek,vidéken divatos módszer szerint el lettek téve láb alól.

Agyatlan,felelőtlen szaporítók vagytok,semmi más.Ha más nem,tömegközlekedéssel vigyétek el orvoshoz.

2014. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

"de 2 orvos van a városban, az egyik nagyon drágán dolgozik, a másik meg nem ért rá, most is csak kedden fog tudni jönni. "


Hazudsz. Nagyon nehéz úgy fogalmaznom, hogy ne írjak csúnyát... lusták és felelőtlenek voltatok ivartalaníttatni a kutyádat, lusták és felelőtlenek voltatok akkor is, amikor láttátok, hogy vemhes, az életemre fogadni mernék, hogy azt a kutyát állatorvos még nem látta és most sem fogja, mert nincs sem oltva, sem chipeltetve. A kölyköket születésük után megöltétek, vagy egy zsákban élve ugyan, de halálra ítélve kiraktátok őket valami kihalt helyre, most pedig egy álló hete nézed, ahogy a kutyád szép lassan, kínok között beleőrül abba, amit tettetek vele és az egyetlen dolog, amire képes vagy érte az az, hogy ide írsz ki kérdést!


Nem vagyok vallásos ember, de kérem a sorsot, hogy százszorosan kapd vissza mindazt, amit a kutyáddal és a kölykeivel tettél. Nyilván nem vagy még felnőtt, de ott vagy te is és látod, hogy mit tesznek és nem akadályoztad meg... szégyelld magad, ne tudj nyugodtan aludni... nem fáj, amikor a kutyád szemébe nézel? Nem látod benne a bánatot? Ő mindig csak szeretetet adott neked, te meg így viszonzod? Miféle ember vagy te, minek tartod saját magadat?!

2014. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Már bocsánat egy előző kérdezőtől, de egy hetes kutyát nem lehet elajándékozni.


A kedves kérdező vagy családja nyilvánvalóan meggyilkolta őket.


Kellett nekem ma ide benézni, hogy ilyent olvassak!

2014. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!