Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezzel lehet...

Szerintetek ezzel lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

A szomszéd ház kertjében van két kutya, egy retriver, meg egy kisebb keverék. Soha nem viszik őket sétálni, csak a kertben vannak, pedig én úgy tudom, hogy a kerti kutyákat is kell sétáltatni.

Nekem is van egy kistermetű keverékem, akivel elsétálunk arra sokszor. A gond az, hogy amellett, hogy ezek jobban megugatnak minket, mint más szomszédok kutyái (üvöltenek, vonyítanak, stb.), addig gyakorlatilag állandóan amúgy is ugatnak, legfőképp éjjel, emiatt sokszor nehéz elaludni.

Van értelme annak, ha a mogorva szomszédnak szólunk, hogy csináljon valamit azzal, hogy a kutyák ne ugassanak folyton? Lehet, hogy azért is csinálják, mert nem sétáltatják őket?

(Szerencsére arról le tudtuk szoktatni a miénket, hogy az éjszakai ugatásra visszaugasson.)


2014. ápr. 24. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos is hogy azért van, mert nincsenek sétáltatva. Hát sajnos hiába szólnál nekik, a válasz kb az lenne hogy "a kutya azért van hogy ugassan". :( Maximum amit tehetsz, hogy felajánlod, hogy elviszed sétálni a kutyáikat.
2014. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mozgatva lennének,nem lenne velük gond,legalábbis a lemozgatott kutya nyugiban alszik,max a nagyobb mozgásra jelez.De sajnos,saját tapasztalat,hogy az,akit nem zavar saját ebének zajongása,még normálisabbnak mondható gazda esetében sem veszi figyelembe a kérést.
2014. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kifejezetten sajnálom őket amúgy, amiért nincsenek sétáltatva... Az ugatás csak egy dolog, az mindenki mást is zavar a környéken - gondolom. :/
2014. ápr. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!