Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik a Charlotte név...

Hogy tetszik a Charlotte név kutyának?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy neked tetszen, nem más - idegen - embereknek!

De azért egy jó tanács: szerintem rövidebb nevet válassz, - kivéve ha nem ez az "álomneved" és más ötleted nincs - mert azt sokkal könnyebben megjegyzi majd! :) De ha ragaszkodsz ehhez a névhez az sem gond, maximum kicsit tovább tart majd, mire hallgat a nevére a kutyus! :)

2014. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Charlotte pont jó hosszúságú név, hiszen két szótagos, mint általában a legtöbb kutyanév. Bár szerintem egy picit furcsa egy ilyen "előkelő" név a kutyának, de hallottam már furábbat, szóval a lényeg tényleg, hogy neked tetsszen. :)
2014. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hitte arra kell figyelni,hogy 2 szótagú legyen, ha kimondod (sárlot) így már elég rövid, csak leírva tűnik hosszúnak.
2014. ápr. 24. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van, ez nem jutott eszembe hirtelen, valóban megfelelő hosszúságú név, csak megzavart hogy máshogy van leírva! :) Ezek az angol nevek megtévesztőek a kiejtés miatt. :"D Akkor ha neked tetszik, tökéletes minden szempontból.
2014. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én se hallottam még kutyának, viszont már körülbelül hányingerem van a legtöbb névtől. Nagyon tetszik a Molly, Bella, de ha már nem találkoztam 20 ilyen nevű kutyával, akkor egyel se. Ezért akartam különlegeset választani.

Amúgy fajtamentős dalmatának lesz, ezért akartam előkelő nevet.

2014. ápr. 24. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban rengeteg Molly és Bella van én is ismerek nem egyet. Egyre kevesebb az eredeti, ötletes kutyanév, nem baj az ha "különcködsz" egy kicsit! ;)

Egyébként Dalmatára meg főképp illik, úgyhogy szerintem jó választás.

2014. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
42%
Kérdezd meg a kutyát.
2014. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de az a lényeg, hogy neked tetsszen! A kutyának meg megint mindegy...
2014. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!