Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem tennétek kötelezővé az...

Ti nem tennétek kötelezővé az álatorvosoknak, hogy interneten, illetve a váróban feltűntessék az áraikat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb váróban láttam árlistát, illetve ha kéred, biztosan kapsz is.
2014. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
én is mindenhol láttam eddig tételes árlistát, ahol jártam.
2014. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
járok, ott a legtöbb ár fent van az oldalukon.
2014. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért kéne kötelezővé tenni? Az se kötelező, hogy legyen weboldaluk vagy várójuk. Ha érdekel valami, kérdezd meg :)
2014. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ki kell írni a rendelőbe az árlistát. Netes oldalt pedig nem kötelező csinálni.
2014. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
86%

A rendelőben kötelező kirakni. Elvileg. Más kérdés, hogy ki mit tart be a rendeletekből.

Honlapja nincs mindenkinek.

2014. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Imola Ágnes ***** válasza:
A standard árakat nyilván kirakja, de a kezelések árai függenek a betegségtől, a kutya méretétől, és attól, hogy pl. hogyan reagál az altatásra, ekll-e neki valami más is, vagyis nincs fix ár. Plusz nagyon sok orvosom ad kedvezményt azoknak, akikről tudja, hogy nem állnak a legjobban anyagilag, vagy utcakutyát visznek be, stb. Szerintem az, aki rendszeresen jár dokihoz, van olyan viszonyban vele, hogy megbeszéljenek minden árat.
2014. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva minden, méret szerint is, ahol kétséges az ár, ott tól-ig van megadva (pl. egyszerű-bonyolult műtétekhez). Viszont az altatás, a vizsgálat, stb. külön van feltüntetve, szerintem itt buknak be sokan, hogy ezt nem kalkulálják bele, de ez nem az orvos hibája. Egyszerűen meg kell beszélni, mi van benne az árban, mennyi lesz a vége és akkor nem éri meglepetés az embert.
2014. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!