Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tükör módszer-szocializáláskor...

Tükör módszer-szocializáláskor verik a kutyákat vagy sem?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várnám akik megtapasztaltàk, hogy dominàns, más kutyàknak időnként neki tàmadó kutyàjukat, hogyan szocializàltàk a csoportba kerülès előtt. Normàlis e, hogy a problèmàs kutya szàjkosàban pórázon míg a másik dominàns kutya szájkosár nélkül és szembe állt, persze ebből összeacsargàs lett ès végül miután rájuk ordítottak szétmentek és a problémás kutya aki azonnal a földre feküdt kapott a fejére. Vagy az hogy a másik kutya sebet ejt azon amelyik szájkosárban van. Nem kéne szájkosár a másik félre is? Tényleg olyanok válaszàt várom, akik tudjàk hogyan is zajlik egy tükrös szocializàlàs. Köszönöm

2014. ápr. 24. 23:36
1 2 3 4 5
 41/49 zsuzsabazsa ***** válasza:
43%

Ez az egyik. A másik meg az, hogy amikor kutya-suliztam mi sohasem vertünk meg egy kutyát sem. A gazda keze a kutya irányítására és a kutya dicséret osztására van.

A büntetést másképpen oldottuk meg, ha kivételesen agresszív kutyáról volt szó.

2014. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 zsuzsabazsa ***** válasza:
30%
Nem csak az én ismerősöm. Ugyanezzel az erővel más ismerőse is a szóban forgó kutyás.
2014. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 sippara ***** válasza:
22%
Zsuzsabazsa ez ugyanaz a shar volt, akit Józsiéknál is megvertek? Felteszem a durva kérdést: létezik egyáltalán ez a kutya? :D
2014. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 zsuzsabazsa ***** válasza:
30%

Nem Sippara!

A Józsiéknál, Amerikai Buldogot vertek meg, ha már így kötözködni akarsz, akkor legalább a kutya fajtáját jegyezd meg, amiről akkor írtam.

2014. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy tudom, hogy ezt az oldalt a Cerberos használja marketingre, így azonnal le leszek pontozva, de én is ismerek olyan kutyát amit nem megvertek hanem azt a kutyát használták arra, hogy a többi kutyát megverje "terápiaként". Elhitették a gazdával, hogy ezzel az ő kutyája segít a többin. Most ott tartanak, hogy csak szájkosárban lehet a kutyával kimenni a utcára. A gazdi nem boldog...
2014. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
OMFG. Ez a beszélgetés eddig egészen antiCerbi marketingnek tűnik nekem, de biztos rossz szögből nézem :D
2014. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem minek kell belekeverni sulineveket. Ha a kérdés sem utalna sulifajtára, nekem pl ugyanaz lenne a véleményem, hogy az oktató nem igazán jár el jól. Legalábbis a leírások alapján, persze igazából látni kéne a szitut vagyis szitukat.


Az egyik korábbi válaszoló voltam...

2014. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha egy suli jól működik és jól tanítják a kutyákat, ugyanúgy feltüntetik a nevét is.

Hát ugyanakkor, ha nem jól képeznek és gondok vannak akkor is ki lehet írni.

Vagy csak akkor lehet kiírnia nevet, ha jó tapasztalatok vannak? Ha nem akkor meg titkolni kell? Van jó reklám és van rossz reklám.

2014. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

De itt nem a suliról kérdeztek, hanem egy módszerről , egy adott kutya kezeléséről.

És nem reklámozok és védek senki, mielőtt ez a vád érne. Csak ne keverjünk már bele olyan dolgokat, amik nem is ide illenek.

Ha valaki érdeklődik egy konkrét suliról, no ott le lehet írni a saját véleményt tapasztalatot legyen az pozitív vagy negatív. De a negatív oldalnak sem szabadna támadónak lenni és szidni. Legalábbis kulturált emberek között...

2014. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!