Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitcsináljak ha a kutyám...

Babu2001 kérdése:

Mitcsináljak ha a kutyám minden kutyára ugat és meg akarja támadni séta közben?

Figyelt kérdés
Kérlel segitcsetek köszönöm előre is!!
2014. ápr. 25. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ne a gyakorin akard már megtudni. Nem is értem mit képzeltek, hogy ez kutyakiképző portál online.

Elég sok minden miatt támadhat. 2 pofon megoldja, persze ha szarik rád a kutyád, akkor még 10 is kevés.

2014. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 éves vagy?

Milyen kutya?

Valószínűleg az a dolog alapja, hogy nem tisztel, nem fogad el vezetőnek, hanem úgy érzi, az ő dolga megvédeni magát (és téged) a fenyegető veszélyektől.

Az az lehet, hogy nincs rendesen szocializálva, és nem tudja, hogy kell a kutya-etikett szerint közelíteni egy idegen kutyához. El kéne vinni kutyasuliba.

2014. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen igen én még azzal egészíteném ki, hogy lehet bele lett simogatva a hülyeség, ami a lakótelepi kutyák nagy részén látható. Szegény kutyus fél, remeg, vegyük fel, őrjöng, simogassuk nyugtassuk közben, ami a dicséret jele.
2014. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ilyenkor csak rászolok semmi kép nem veszem fel meg nem babusgatom mert tudom akkor az nem segit.

Az első kommentelönek pedik azt üzenem hogy köszönöm a választ németországban élek és itt csak messze van kutya suli.

Igen 13 éves vagyok.

2014. ápr. 25. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vidd messzire kutyasuliba. Nem véletlenül találták fel őket; ha bárki bármit meg tudna oldani otthon, nem lenne rájuk szükség. De hívhatsz házhoz is kiképzőt, gondolom ott is van, aki vállal ilyet.
2014. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de igazat írtam, amit nem online kell megoldani és nem pont gyakorin. Igaz az igazság sokszor fáj. Biztos lehet találni egy embert a környéken,akinek normális a kapcsolata a kutyával,aki talán segíthet. Ezeket látni kell, miért nem lehet megérteni?
2014. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!