Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek volt már ilyen,...

Valakinek volt már ilyen, amikor meghalt a kutyája?

Figyelt kérdés
1 hete meghalt a kutyám,de valahogy nem tudom ezt felfogni,minden nap vinni akarok neki enni,meg készülődök a sétára,és csak utána esik le,hogy meghalt.Meg így egyáltalán nem érzem magam szomorúnak,mert valahogy még az van a fejembe,hogy még él,hiába tudom hogy nem.Másnak is volt már ilyen? Vagy ez nem normális viselkedés?
2014. ápr. 25. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

sziasztok! a testvérem kutyája tegnapelőtt halt meg, mindössze 8 hónapos volt. nem tudjuk, miért halt meg. iszonyúan hiányzik, tegnapelőtt és tegnap este sokat sírtam, és vele álmodtam. írtam egy levelet, amiben elbúcsúzok tőle. az itt töltött ideje alatt nagyon megszerettem, és sajnálom, hogy nem foglalkozhattam vele eleget. lány vagyok, nemsokára 18 éves, de nem szégyellem, még most is elered a könnyem, ha eszembe jut, friss még a seb. :(

részvétem minden 'sorstársnak' !

2014. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!