Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a hirdetés...

Mit gondoltok erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

[link]

Jobban utána nézve nem úgy tűnik mintha Zsivány lenne az apa, vagy csak nekem fura?


2014. ápr. 25. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Apróhirdetéses oldalakról nem veszünk kutyát.

20.000 FT pedig aprópénz, szaporítós ár egy kutyusért.

Ez egyértelműen egy szaporító, és bármilyen képet feltölthetett a hirdetéshez és írhat is akármit.

Egy tenyésztő nem hirdet, hanem weboldala van!

2014. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek az első válaszolóval. Ezeken a hirdetéseken nincs mit magyarázni...
2014. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen oldalakon eleve nem keresünk ilyen hirdetést, és nem veszünk kutyát. A második képen látható kutya egyébként a Színesgyöngy Mudi Kennel kutyája. Nálunk lehet érdeklődni, hogy VALÓBAN így van-e, mert könnyen lehet, hogy csak beszúrták a kutyus képét. Bár nem hiszem, hogy egy tenyésztő 20 ezerért adná a kölyköket...
2014. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam venni, google-be írtam be hogy barna mudi és ezt hozta ki... Ami azért érdekes mert előtte néztem meg a tenyésztő honlapját, kíváncsi voltam csak én vagyok-e pesszimista vagy kamu.
2014. ápr. 25. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó, bárcsak büntetni lehetne a szaporítókat. És bárcsak felvilágosító órákat tartanának minden embernek ezekről a hirdetésekről.

Nemrég elvittük a macskánkat kiivartalanítani. Épp egy anyuka és kisfia hoztak egy bágyadt hangulatú "rottweiler" kutyust. Mikor bejelentkeztek, felvették az adatokat, hogy kiállíthassák az oltási könyvet. Az aszisztens kérdezi, hogy van-e oltása, oltási könyvje, chipje. A nő mondja, hogy persze, hogy van, de a "tenyésztő" nem adta oda. Chip leolvasó keres, de nem talál chipet sehol sem. Egy- két telefonálás, de semmi. A "tenyésztő nem veszi fel". Közben megy a vizsgálat, már nem tudom, hogy milyen betegsége volt, lényeg a lényeg, sajnos el kellett altatni, mert a betegség már annyira levette a lábáról szegény kutyust, hogy nem lehetett megmenteni. Ja, és 5 hetestől nem volt idősebb..

És az ilyen esetek száma elég sok, sajnos. A vicc, hogy a kóbor kutyák száma egyre csak nő, és semmi sem fog változni se ma, se holnap, se 100 év múlva.

2014. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!